Steve Wozniak, twórca pierwszych komputerów Apple i współzałożyciel firmy, który od lat udziela się medialnie przede wszystkim jako komentator obecnych jej działań i kondycji oraz tego, co dzieje się w świecie nowoczesnych technologii, udzielił ostatnio wywiadu stacji CNBC. Jak zwykle też wspomniał o Apple. Jego zdaniem Steve Jobs byłby dumy z tego jak obecnie wygląda ta firma.

Uważa on, że Jobs byłby szczęśliwy, że obecne Apple wciąż stawia wyżej ludzi - użytkowników - niż technologię. Jego zdaniem Steve zawsze działał w ten sposób. Nikt nie może być ofiarą technologi i tego, co ona robi.

Wozniak skrytykował przy tym innych producentów smartfonów, którego zdaniem nie są tak innowacyjni, jak się to wydaje. W rzeczywistości tworzą oni jedynie śmieszne funkcje (np. wykrywanie uśmiechu przy zdjęciach selfie), podczas gdy Apple tworzy rozwiązania, które zmieniają nasze codzienne życie. Wspomniał tutaj o Touch ID, Face ID i Siri.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019