Firma Olloclip do oferty oficjalnie wprowadziła dwa nowe obiektywy dysponujące szerokim polem widzenia, a także możliwością skorzystania z soczewki macro. Seria Pro oraz Intro będzie kompatybilna z mocowaniem do nowych, jak i starszych iPhone'ów.

Obiektywy Olloclip to świetny sposób na wyciągnięcie jeszcze więcej z aparatu każdego iPhone'a. Szerokokątny obiektyw Super-Wide zapewnia bardzo duże pole widzenia. Ten model świetnie sprawdzi się do robienia zdjęć krajobrazowych, w pomieszczeniach, kręcenia time-lapsów czy tworzenia panoram w 360 stopniach.

Drugi obiektyw z serii Intro to propozycja bardzo uniwersalna. Po zamocowaniu akcesorium pole widzenia aparatu zostanie znacząco zwiększone. Nie jest ono tak duże, jak w przypadku wcześniej prezentowanego modelu, jednak różnica jest widoczna. Co ciekawe, obiektyw umożliwia wykonywanie zdjęć w trybie Macro z 15-krotnym przybliżeniem. Po przybliżeniu aparatu do danego obiektu można wyciągnąć z niego znacznie więcej niż normalnie.

Obiektywy są kompatybilne z mocowaniem Connect X System, co oznacza, że bez większego problemu podepniemy go do iPhone'a X, iPhone'a XS/XS Max czy iPhone'a XR. W ofercie jest dostępne również mocowanie do starszych iPhone'ów, a także telefonów z Androidem.

Superszerokokątny obiektyw będzie kosztował 411 złotych. Zdecydowanie tańszy będzie model szerokokątny z opcją makro. Jego cena ma wynosić 83 złote.

Źródło: 9to5Toys