iPhone XR jest już dostępny w oficjalnej sprzedaży u resellerów, a także w Apple Store. Okazuje się jednak, że w ofercie sklepów zabrakło oryginalnych etui.

Większość zamówień przedpremierowych powoli dociera do pierwszych klientów. W sklepach z dostępnością iPhone'a XR nie ma raczej większego problemu. O ile smartfonów jest pod dostatkiem, to na półkach sklepowych nie ma oryginalnych etui. W Apple Store na ten moment są dostępne jedynie obudowy marki Otterbox. Podobna sytuacja jest u ressellerów, tam również można dostać produkty firm trzecich, ale po tych od Apple nie ma śladu.

Firma z Cupertino informowała, że z premierą iPhone'a XR ma pojawić się specjalne silikonowe etui. Wygląda na to, że ich pojawienie się zostało opóźnione. Być może dedykowane obudowy trafią do sprzedaży po konferencji zaplanowanej na 30 października.

Przeczytaj również "iPhone XR - pierwsze wrażenia"

Źródło: 9to5Mac


Dla wszystkich czytelników naszego portalu sklep MyApple przygotował specjalny 10% rabat na produkty marki ZENS. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać: ZENS05. Kod jest ważny do 20 maja 2019 roku.