Apple poinformowało, że w października nastąpi oficjalne otwarcie firmowego salonu w Tokio, który został zamknięty 27 października 2017 roku, żeby móc wykonać w nim prace remontowe.

26 października o godzinie 8:00 - czasu lokalnego - odbędzie się oficjalne otwarcie sklepu Apple. Lokal znajduje się w dzielnicy handlowo-rozrywkowej Shibuya w Tokio. Punkt ten będzie otwarty przez siedem dni w tygodniu od godziny 10 rano do 21 wieczorem. Będzie to ósmy salon firmowy Apple w Japonii.

Potencjalni klienci będą mogli między innymi skorzystać z porad pracowników, kupić wybrane przez siebie urządzenia, akcesoria oraz uczestniczyć w spotkaniach odbywających się w ramach cyklu Today at Apple.

Apple Store Shibuya Tokio

Będzie to trzecie otwarcie salonu Apple Store w tym roku w Japonii. W kwietniu otwarto salon w Shinjuku, natomiast pod koniec sierpnia nastąpiło otwarcie sklepu w Kioto.

Również tego samego dnia zostanie otwarty Apple Covent Garden w Londynie. Oba wydarzenia zbiegną się z oficjalnym wprowadzeniem do sprzedaży iPhone'a Xr.

Źródło: Storeteller