Samsung podczas konferencji Unpacked oficjalnie zaprezentował ładowarkę Wireless Charger Duo. Odpowiednik AirPower od Apple już jest dostępny w sprzedaży.

Potwierdziły się przecieki, o których pisaliśmy kilka tygodni temu. Samsung oficjalnie zaprezentował już ładowarkę bezprzewodową Wireless Charger Duo. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o jednoczesnym ładowaniu dwóch urządzeń. W jednym czasie możemy dostarczyć energię do Samsunga Galaxy Note 9, a także zegarka Galaxy Watch. Urządzenie wspiera standard ładowania Qi, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby naładować za jej pomocą iPhone’a.

Podczas ubiegłorocznej konferencji Apple zapowiedziało ładowarkę AirPower, która miała być w stanie naładować aż trzy urządzenia. Niestety, ale na zapowiedziach i marketingowych sloganach się skończyło, bo ładowarki jak nie było tak nie ma. Koreańczycy postanowili wykorzystać nieudolność Apple i trzeba przyznać, że to im się udało.

Ładowarka do sprzedaży powinna trafić lada dzień. Akcesorium zostało wycenione na 119 dolarów, co po przeliczeniu daje kwotę 443 złotych.

Źródło: Samsung, MacRumors


Pobierz aplikację MyApple  i czytaj wygodnie Magazyn MyApple