Microsoft w odpowiedzi na prośby niezadowolonych użytkowników programu Skype postanowił przedłużyć wsparcie dla jego poprzedniej wersji. To dobra wiadomość dla wszystkich nieprzekonanych do nowej wersji tego programu.

Big 7bc803c2 9820 45e4 ae02 039d00c0598a

Skype jeszcze kilka lat temu był podstawowym sposobem komunikacji dla wielu osób. Z czasem zaczął on tracić na popularności, a Microsoft zastanawiał się co zrobić, aby przyciągnąć do siebie użytkowników. Odpowiedzią na to miał być nowy Skype 8, który wprowadził sporo nowych rozwiązań.

Firma z Redmond w połowie ubiegłego miesiąca zapowiedziała, że od września przestanie wspierać starszą wersję Skype 7. Ta informacja spotkała się z dużą krytyką użytkowników, którzy z obecnego kształtu program są po prostu niezadowoleni.

Microsoft ugiął się i na oficjalnym forum poinformował, że przedłuży wsparcie na pewien czas. Nie wiadomo, jak długo będzie ono obowiązywało, ale jedno jest pewne, na razie możecie korzystać ze starego Skype’a bez problemu.

Fajnie, że Microsoft słucha użytkowników i reaguje na ich niezadowolenie, chociaż w tym wypadku to i tak nie przywróci Skype’owi dawnego blasku.

Źródło: 9to5Mac