Pamięci w iPhone'ach i iPadach stają się coraz bardziej pojemne, na urządzeniach tych mieści się więc coraz więcej naszych plików, w tym np. zdjęć. Rosną też potrzeby użytkowników co do ich synchronizacji z komputerem lub innym urządzeniem z iOS.

I choć Apple dodaje w kolejnych wersjach tego systemu nowe narzędzia ułatwiające ten proces to jednak wciąż nie jest to do końca wygodne. Wciąż najprościej można zrobić to bezpośrednio z komputera, korzystając z myszki lub gładzika. W tym celu warto skorzystać z darmowego narzędzia EaseUS MobiMover Free 4.0.

EaseUS MobiMover

Aplikacja ta pozwala na wygodne przenoszenie danych z urządzenia z iOS na komputer Mac lub PC z Windows - EaseUS MobiMover Free 4.0 dostępny jest w dwóch wersjach na oba systemy jest też kompatybilny z iOS 11. Program ten pozwala na wygodne przenoszenie danych pomiędzy dwoma urządzeniami z systemem iOS po podłączeniu ich do komputera.

EaseUS MobiMover

Aplikacja ma prosty i przejrzysty interfejs, pozwala nie tylko na przenoszenie plików, ale i synchronizację kontaktów, notatek zakładek z Safari (pod warunkiem, że oba urządzenia zalogowane są do tego samego konta Apple ID), zdjęć czy plików wideo.

EaseUS MobiMover

EaseUS MobiMover

EaseUS MobiMover

Pliki można nie tylko przesyłać w jedną czy drugą stronę, ale przeglądać je bezpośrednio na urządzeniu i usuwać te, które nie są nam potrzebne. Dodatkowo aplikacja wyświetla informacje o podłączonym urządzeniu z iOS. Warto jednak pamiętać, że EaseUS MobiMover Free 4.0 wspiera te pliki, które można otworzyć na iPhonie i iPadzie, wymaga też aplikacji iTunes zainstalowanej na komputerze.

EaseUS MobiMover

EaseUS MobiMover Free 4.0 dostępny jest za darmo do użytku domowego. Komercyjne wykorzystanie programu wymaga licencji na jego wersję Pro.


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.