Prawdopodobnie już we wrześniu Apple zaprezentuje między innymi nowe iPhone'y, zegarki Apple Watch oraz iPady. W związku z czym amerykański producent stara się zdążyć ze wszystkimi potrzebnymi formalnościami, żeby móc wprowadzić do sprzedaży te urządzenia.

Na początku miesiąca w bazie danych należącej do Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej znaleziono odniesienia do iPad'ów, które nie są aktualnie dostępne na rynku. Ostatnio Apple zaktualizowało te dane i w spisie pojawiły się dwa nowe modele - A1895 oraz A1980. Prawdopodobnie są to inne wersje kolorystyczne wspomnianych wyżej urządzeń.

Warto przypomnieć, że wcześniej ECC informowało o premierach urządzeń takich jak MacBooki Pro, słuchawki AirPods, zegarki Apple Watch czy iPhone'y serii 7.

Na specjalnej stronie internetowej Apple znajduje się lista wszystkich wyprodukowanych iPadów z odpowiednimi numerami identyfikacyjnymi.

Źródło: RedmpondPie


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.