Jak co roku Apple ogłosiło promocję Back to School, która umożliwia otrzymanie słuchawek Beats przy zakupie jednego z produktów firmy. Oferta zakończy się drugiego października 2018 roku.

Osoby, które wybiorą jeden z komputerów Apple - iMaca, Maca Pro, MacBooka, MacBooka Pro oraz MacBooka Air - mogą za darmo odebrać słuchawki Beats Solo 3, Powerbeats 3 lub Beats X. Należy pamiętać, że gratis przysługuje przy wszystkich konfiguracjach sprzętowych. Dodatkowo klient może skorzystać z 20-procentowego rabatu na AppleCare (rabat naliczany od ceny promocyjnej przeznaczonej dla sektora edukacji).

Natomiast zakup iPada Pro, umożliwia otrzymanie słuchawek Beats X lub Powerbeats 3. Istnieje również możliwość wyboru droższego akcesorium, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą. W przypadku Solo 3 to 420,01 zł. Dodatkowo do zestawu można dokupić stylus Apple Pencil w promocyjnej cenie 314 złotych.

Osoby uprawnione do wzięcia udziału w Back to School:

  • Pracownicy wszelkich instytucji edukacyjnych
  • Studenci uczelni i uczniowie szkół dla osób z wykształceniem średnim
  • Rodzice studentów uczelni wyższych i uczniów szkół dla osób z wykształceniem średnim

Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdują się na stronie producenta. Przy zakupie Apple nie weryfikuje czy dana osoba może skorzystać z promocji, lecz według regulaminu sklepu, firma może zażądać dowodu potwierdzającego uprawnienie do zakupu. Warto wspomnieć, że jeden klient może kupić w promocji zarówno iPada jak i komputer Mac.

Źródło: Apple