Dwa tygodnie temu pisaliśmy o tym, że tegoroczny iPhone z ekranem LCD, który rzekomo ma pojawić się we wrześniu, może być dostępny w kilku różnych kolorach. Wczoraj rano w sieci pojawiły się zdjęcia, na których zobaczyć można dwie wersje kolorystyczne tego urządzenia.

Big f61b1b97 66c4 4029 821f b862f9a537a7

Zdjęcia opublikowane na łamach serwisu TechnoCodex przedstawiają tylne części dwóch urządzeń, które przypominają iPhone'y X - jeden w kolorze zielonym, a drugi fioletowym. Urządzenia wyposażone są w dwa obiektywy, które ułożone są w pionie. Według raportu, rama urządzeń ma złoty kolor i wykonana jest ze stali nierdzewnej, a tylne części obudów wykonane są ze szkła.

Prawdopodobne jest jednak to, że zdjęcia zostały sfabrykowane, ale jak to zwykle w takich przypadkach bywa ich rozdzielczość jest zbyt mała by to jednoznacznie określić.

Warto przypomnieć, że Apple już raz miało w swojej ofercie kolorowe smartfony. iPhone'y 5c nie osiągnęły jednak sukcesu rynkowego i szybko z tego pomysłu zrezygnowano.

Nieco później okazało się, że zdjęcia te zostały opublikowane 16 maja tego roku na forum serwisu MacRumors. Napisał o tym na Twitterze Steven Hammerstroffer.

Źródło: appleinsider