Dwa tygodnie temu pisaliśmy o tym, że tegoroczny iPhone z ekranem LCD, który rzekomo ma pojawić się we wrześniu, może być dostępny w kilku różnych kolorach. Wczoraj rano w sieci pojawiły się zdjęcia, na których zobaczyć można dwie wersje kolorystyczne tego urządzenia.

Zdjęcia opublikowane na łamach serwisu TechnoCodex przedstawiają tylne części dwóch urządzeń, które przypominają iPhone'y X - jeden w kolorze zielonym, a drugi fioletowym. Urządzenia wyposażone są w dwa obiektywy, które ułożone są w pionie. Według raportu, rama urządzeń ma złoty kolor i wykonana jest ze stali nierdzewnej, a tylne części obudów wykonane są ze szkła.

Prawdopodobne jest jednak to, że zdjęcia zostały sfabrykowane, ale jak to zwykle w takich przypadkach bywa ich rozdzielczość jest zbyt mała by to jednoznacznie określić.

Warto przypomnieć, że Apple już raz miało w swojej ofercie kolorowe smartfony. iPhone'y 5c nie osiągnęły jednak sukcesu rynkowego i szybko z tego pomysłu zrezygnowano.

Nieco później okazało się, że zdjęcia te zostały opublikowane 16 maja tego roku na forum serwisu MacRumors. Napisał o tym na Twitterze Steven Hammerstroffer.

Źródło: appleinsider