Marka Mercedes-Benz kojarzona jest przede wszystkim z samochodami, jednak na rynku można znaleźć również wiele innych produktów sygnowanych jej logiem. Niedawno zaprezentowała ona nową kolekcję oficjalnych akcesoriów dla urządzeń mobilnych firmy Apple.

Big a01d7e20 ccc0 4a38 87e8 37df33751bc1

W skład nowej kolekcji akcesoriów marki Mercedes-Benz wchodzą między innymi różnego rodzaju pokrowce dla iPhone'ów 7, 7 Plus, 8, 8 Plus i X. Znajdziemy wśród nich silikonową osłonę na tył smartfona, pięć rodzajów pokrowców skórzanych, obudowę z włókna węglowego i aluminium oraz obudowę łączącą włókno węglowe ze skórą.

Oprócz pokrowców na iPhone'y nowa kolekcja akcesoriów marki Mercedes-Benz obejmuje też dwa powerbanki (5000 i 10000 mAh), kabel ze złączami Lightning i micro USB oraz pokrowce, torby i plecaki na tablety i laptopy (dostępne w wariantach dla urządzeń o przekątnych 8, 10, 13 i 15 cali).

Wszystkie akcesoria wchodzące w skład nowej kolekcji marki Mercedes-Benz zostały wyprodukowane przez firmę CG Mobile. Niektóre z nowych etui są już dostępne w jej oficjalnym sklepie internetowym, a ich ceny zaczynają się od 34,99 USD. Nie wiadomo, kiedy dołączą do nich pozostałe produkty.

Źródło: Informacja Prasowa