Firma Adonit zajmuje się produkcją rysików współpracujących ze smartfonami i tabletami firmy Apple. Niedawno zaprezentowała ona nowy produkt tego typu, noszący nazwę Snap 2.

Big 1b393baf aa30 45bb 8bfb f9db0e602d23

Snap 2 został wyposażony w precyzyjną końcówkę typu PixelPoint o szerokości 1,9 mm oraz płaską aluminiową obudowę o grubości 4,3 mm. Do komunikacji z iPhone'ami wykorzystuje on technologię Bluetooth. Niestety, model ten nie jest w stanie rozpoznawać siły nacisku i nie oferuje funkcji palm rejection znanej z droższych rysików tej samej firmy. Cechą charakterystyczną Snap 2 jest za to duży przycisk służący do zdalnej obsługi aparatu iPhone'a (zdjęcia mogą być robione pojedynczo lub seriami). W zestawie z akcesorium znajdziemy też magnetyczną płytkę, która po przyklejeniu do obudowy lub etui smartfona pozwala łatwo przyczepiać i odczepiać rysik.

Snap 2 współpracuje z iPhone'ami od modelu 6 wzwyż (oficjalnie brak wsparcia dla iPadów). Wbudowana bateria pozwala na 7 godzin ciągłej pracy. Do ładowania akcesorium służy złącze micro USB. Rysik dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: szarym, brzoskwiniowym i niebieskim. Jego cena wynosi obecnie 34,99 USD. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Adonit.