Poszukujemy blogerów oraz redaktorów do prowadzenia i rozwijania z nami serwisu MyApple. Jeżeli tematyka Apple oraz wszystko, co z nią związane, nie jest Wam obca, a zgrabne posługiwanie się językiem polskim to coś, co Was wyróżnia, to zachęcamy do współpracy.

Szukamy osób, które chciałyby przygotowywać newsy lub dłuższe formy tekstowe do publikacji na łamach naszego serwisu (felietony, poradniki, recenzje). Jeżeli chcecie się sprawdzić w roli redaktora lub blogera albo już teraz prowadzicie własne miejsce w sieci i macie ochotę dotrzeć do kilkusettysięcznej bazy czytelników, to śmiało ślijcie do nas swoje zgłoszenia.

Od kandydatów wymagamy:

  • wiedzy na temat produktów i oprogramowania Apple oraz na tematy pokrewne, jak na przykład aplikacje mobilne;

  • umiejętności sprawnego posługiwania się językiem polskim;

  • rozumienia tekstów napisanych w języku angielskim;

  • dziennikarskiego zacięcia, które pozwoli na przygotowywanie interesujących treści.

Stawiamy na różnorodność i mamy świadomość, że nie da się być dobrym we wszystkim. Chętnie zobaczymy w naszym serwisie recenzje aplikacji polecanych przez kobiety, ekspertów od programowania albo finansów, fanów programów dla wąskiego grona specjalistów, a także osoby potrafiące przygotować ciekawego newsa.

W ramach współpracy oferujemy:

  • wynagrodzenie finansowe zależne od umiejętności kandydata;

  • miejsce na reklamy AdSense, które pozwala generować zyski zależne od popularności opublikowanych artykułów;

  • możliwość wyjazdów na konferencje, targi i eventy w Polsce i za granicą;

  • pomoc przy organizowaniu sprzętu oraz oprogramowania do testów;

  • uczestnictwo w życiu redakcji i wpływaniu na kierunek rozwoju serwisu.

Jeżeli chcecie spróbować czegoś nowego, nabrać doświadczenia w pracy dziennikarza internetowego, pisać dla szerokiego grona aktywnych czytelników i nauczyć się czegoś nowego, to ślijcie zgłoszenia na jacek.zieba@myapple.pl z dopiskiem "Praca MyApple". Do zgłoszenia dołączcie swoje CV oraz przykładowy artykuł wpisujący się w charakter naszego serwisu. Kreatywność mile widziana :)


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019