Serwis Laptop Mag opublikował wczoraj raport dotyczący „Najlepszych i najgorszych marek laptopów w 2018 roku” jest obecnie dostępny w raporcie "Najlepsze i najgorsze notebooki 2018". MacBooki uplasowały się w nim na niechlubnym, siódmym miejscu, odnotowując przy tym spadek o dwie pozycje w porównaniu do poprzedniego roku.

Komputery przenośne firmy Apple uzyskały najwyższy wśród ocenianych marek wynik w kategorii „Wsparcie i gwarancja”, aż 19 na 20 możliwych. Najgorzej wypadły one w kategoriach „Innowacja” oraz „Wartość i wybór” odpowiednio 3/10 oraz 6/15. Łącznie uzyskały one 72 punkty.

Apple

Laptop Mag ocenia komputery na podstawie 100-punktowej skali. 40 punktów zdobyć można za „Opinie”, 20 za „Wsparcie i gwarancję”, po 15 za „Wartość i wybór” oraz „Design” i 10 za „Innowacje”.

Trzy najlepsze marki to Lenovo, Dell oraz HP. Uzyskały one odpowiednio 86, 85 oraz 82 punkty.

Apple

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o wynikach rankingu Laptop Mag. Czy siódme miejsce to zasłużona pozycja dla komputerów Apple?

Źródło: 9to5mac


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019