W systemie watchOS 4.2 znalazła się możliwość wielu nowych rodzajów aktywności sportowej, w tym jazdy na nartach i snowboardzie, choć możliwość ich rejestracji nie jest jeszcze dostępna w aplikacji Ćwiczenia. Z kolei dzisiaj wsparcie dla nowego API pojawiło się w różnych aplikacjach narciarskich dla zegarka Apple Watch.

Aplikacje takie jak Slopes, snoww, Squaw Alpine, Snocru czy Ski Tracks pozwalają teraz na rejestrowanie różnych danych związanych z tego typu aktywnością. Są to m.n. pionowy spadek, dystans, liczba zjazdów, średnia prędkość oraz liczba spalonych podczas jazdy kalorii. Możliwość rejestracji jazdy na nartach i snowboardzie dostępna jest jedynie w zegarkach Apple Watch Series 3.

Ze względu na brak możliwości rejestracji tego typu aktywności w systemowej aplikacji Ćwiczenia, Apple zdecydowało się promować programy innych deweloperów, które na to pozwalają.

Źródło: Apple


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019