W zeszłym roku informowaliśmy Was, że niektórzy właściciele iPhone'ów X skarżą się na problemy ze swoimi telefonami. Objawiały się one między innymi pęcherzykami powietrza wokół ekranu. Okazuje się, że to nie jedyna niedogodność.

Najnowsze informacje sugerują, że część właścicieli iPhone'a X boryka się z problemem, który objawia się przegrzewaniem urządzenia. W niektórych przypadkach dochodzi nawet do tego, że telefonu nie da się utrzymać w ręku z powodu jego nagrzania. Jeden z użytkowników udostępnił film na którym widać informację z której wynika, że najpierw należy ochłodzić telefon a następnie będzie można włączyć lampę błyskową.

Niektórzy użytkownicy zauważyli również, że ich telefon zużywa nadmierną liczbę danych sieci komórkowych.

Na razie Apple nie wydało żadnego komunikatu, ale prawdopodobnie firma jest świadoma problemu. Osoby, których telefon ulega częstemu przegrzaniu powinny udać się do serwisu Apple.

Prawdopodobnie nagrzewanie się urządzeń spowodowane jest przez aplikacje, które działają w tle. Warto przypomnieć ostatni problem z programem YouTube, który powodował szybki drenaż baterii oraz nadmierne grzanie urządzenia.

Źródło: CultOfMac