Ostatnio informowaliśmy Was, że niektórzy właściciele iPhone'ów X skarżą się na problemy ze swoimi telefonami. Objawiały się one między innymi pęcherzykami powietrza wokół ekranu oraz tym, że wyświetlacz przestaje reagować na dotyk, gdy urządzenie narażone jest na działanie niskich temperatur. Okazuje się, że to nie jedynie niedogodności.

Według najnowszych informacji, u niektórych użytkowników jubileuszowego modelu, na ekranie pojawia się zielona linia. Przebiega ona wzdłuż pionowej krawędzi. Objawia się ona po pewnym czasie użytkowania telefonu. W żadnym ze zgłoszonych przypadków, kreska nie pojawiła się od razu przy pierwszym włączeniu telefonu.

Zielona linia na ekranie iPhone'a X

Oczywiście Apple wymienia dotknięte usterką telefony w ramach gwarancji. Na razie ciężko powiedzieć czy jest to wada fabryczna, która objęła znaczną część produkcji. Prawdopodobnie firma zbiera dane pochodzące z tych telefonów w celu zweryfikowania problemu.

Warto przypomnieć, że niektórzy użytkownicy smartfonów Galaxy S7 w których zamontowany jest ekran OLED, również borykali się ze wspomnianym wyżej problemem.

Źródło: Macrumors