No i doczekaliśmy się. Po wielu miesiącach plotek i spekulacji Apple zaprezentowało w końcu nowe iPhone'y, zegarek Apple Watch i Apple TV. Nowe? Czy aby na pewno to, co pokazał Tim Cook i spółka podczas wrześniowej konferencji, to naprawdę nowe produkty? Ekran wypełniający niemal cały przedni panel w iPhonie X? Widzieliśmy to już w tym roku u innych producentów. iPhone 8? Ładowanie indukcyjne? Pobierz MyApple Magazyn 5/2017

W bieżącym numerze znajdziecie sporo tekstów poświęconych nowościom widzianym z różnej perspektywy. O nowościach Apple pisze m.in. Patryk Wikaliński, Jacek Zięba i Grzegorz Świątek. Wrzesień przyniósł nam także premierę nowych systemów operacyjnych. W iOS 11 nowości jest sporo, jednak wciąż dla nas, użytkowników z Polski, niektóre z flagowych jego funkcji nie są dostępne i nie wydaje się, by mogło się to zmienić w najbliższym czasie. Zwraca na to uwagę w swoim tekście Max Pijanowski.

Bieżący numer to jednak nie tylko nowości z wrześniowej konferencji. Znajdziecie w nim kilka bardzo ciekawych recenzji programów i akcesoriów oraz równie interesujący wywiad o przyszłości gier planszowych.

W imieniu całej redakcji życzę Wam jak zwykle miłej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn 5/2017

Magazyn MyApple w Issuu