Już wkrótce, bo 28 października o godzinie 10:00, w Centrum Serenada w Krakowie, przy Alei Gen. T. Bora-Komorowskiego 41 otwarty zostanie nowy salon iDream. Jego otwarcie będzie nie lada gratką dla fanów sprzętu Apple. Wiemy, że na ten dzień przygotowano promocje, które urywają głowę. 

Na specjalnie stworzonej stronie, pod adresem tensalon.iDream.pl zegar odlicza ceny produktów, które tego dnia znajdą się w promocyjnej ofercie. Dzisiaj są to tylko dwie ostatnie cyfry, kolejna ujawniona zostanie w najbliższy piątek, Z własnych źródeł wiemy, że takich niskich cen na te produkty nikt jeszcze nie widział, dlatego można spodziewać się kolejek. Jeśli w najbliższym czasie planujecie kupno jakichś urządzeń Apple, to warto byście trzymali rękę na pulsie. Możliwe bowiem, że wyprawa do C Serenada w Krakowie w dniu otwarcia nowego salonu iDream będzie bardzo opłacalna.

Wśród sprzętu, który dostępny będzie w promocyjnych cenach, znajdą się m.in. MacBook Air 13", MacBook Pro 13", iPhone 8 64 GB, iPhone 8 Plus 64 GB, iPhone SE 32 GB, iPad Wi-Fi 32 GB, słuchawki Beats Studio3, słuchawki Bose QuietComfort 35, głośnik Bose Soundlink Colour czy słuchawki Jabra Sport Elite v2. Warto sprawdzać stronę, gdyż promocja może zostać rozszerzona o kolejne produkty.

Aktualizacja

Na stronie tensalon.iDream.pl odsłonięte zostały kolejne cyfry promocyjnych cen na wybrane produkty, które obowiązywać będą w dniu wielkiego otwarcia krakowskiego salonu. Warto zwrócić uwagę na iPhone'a SE. Jego cena jest trzycyfrowa, będzie więc kosztował poniżej tysiąca złotych!

Dość łatwo można się też domyślić, jak kształtować się będą promocyjne ceny na pozostałe produkty. Wystarczy porównać odsłonięte trzy cyfry promocyjnej ceny danego produktu z jego ceną poza promocją. Szykują się więc naprawdę bardzo duże okazje!

Poza promocyjnymi cenami, w dniu otwarcia salonu na odwiedzających czekać będą różne inne atrakcje (m.in. mechanizm Goldberda zbudowany z różnych urządzeń Apple i akcesoriów) i konkursy (malowanie i miksowanie muzyki na iPadach). Za udział w tych ostatnich przygotowane mają być specjalne zestawy niespodzianki.

Jeśli szukacie ochronnego szkła hartowanego na Waszego iPhone'a, to także warto odwiedzić w dniu otwarcia salon iDream w CH Serenada. Jeśli przyjdziecie właśnie z iPhone'em to wyjdziecie ze takim szkłem zaaplikowanym na jego przedni panel.

Sami też wybieramy się na to otwarcie. 

Do zobaczenia w sobotę 28 października w Centrum Serenada w Krakowie.