Jesień to zwykle czas, w którym użytkownicy iPhone'ów instalują nową wersję systemu operacyjnego lub zmieniają urządzenie na nowszy model. W tym roku są to iPhone'y 8, 8 Plus oraz iPhone X, a także system iOS 11. Zanim przesiądziemy się na nowszy system czy nowego iPhone'a warto zrobić backup danych zgromadzonych na obecnym urządzeniu. Można zrobić to w chmurze, ale lepiej dla pewności zgrać wszystkie dane na komputer Mac za pomocą aplikacji MacX MediaTrans.

Jest to od lat sprawdzone i alternatywne wobec iTunes narzędzie do tworzenia backupów iPhone'a bezpośrednio na komputerze. Dzięki niemu szybko i łatwo przeniesiecie zdjęcia, muzykę oraz filmy zgromadzone na Waszych iPhone'ach na dysk twardy waszego Maca.

Teraz możecie skorzystać z okazji i otrzymać darmową licencję na MacX MediaTrans, za pomocą którego zrobicie backup Waszych danych z iPhone'ów.

Aby przenieść swoje zbiory multimedialne należy zainstalować na komputerze Mac program MacX MediaTrans i podłączyć do niego iPhone'a. Później pozostaje już tylko wybrać rodzaj danych, jakie chcemy przenieść na komputer, a więc muzykę, zdjęcia czy filmy.

MacX MediaTrans

Backup multimediów z iPhone'a na komputerze nie jest jedyną funkcją MacX MediaTrans. Aplikacja pozwala także na łatwe zarządzenie muzyką i filmami zgromadzonymi na iPhonie. Po podłączeniu iPhone'a do komputera program wyświetli wszystkie pliki muzyczne znajdujące się w pamięci iPhone'a. Teraz wystarczy przeciągnąć kolejne pliki muzyczne znajdujące się na dysku twardym komputera i opuścić je na oknie programu. Za jego pomocą można także tworzyć i edytować listy odtwarzania bezpośrednio na iPhonie czy iPadzie.

MacX MediaTrans

MacX MediaTrans posiada także wbudowany konwerter plików wideo z formatów MKV, FLV oraz AVI do wykorzystywanego przez Apple w iPhone'ach SE/6s/6s Plus/7/7 Plus i najnowszych iPhone'ach 8/8 Plus formatu MP4.

MacX MediaTrans

Program pozwala także na wykorzystanie iPhone'a jako zewnętrznego dysku USB. Posiada on specjalną funkcję bezpiecznego klonowania wszelkiej maści plików z dysku twardego naszego komputera, więc dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, dokumentów PDF, a także spakowanych plików, pakietów czy aplikacji.

MacX MediaTrans

Korzystanie z MacX MediaTrans jest proste i wygodne. Utworzenie backupu naszych danych jest szybkie. Mogą one spokojnie czekać na naszego nowego iPhone'a 8, iPhone'a 8 Plus lub iPhone'a X.

Polecamy Wam także zakup wersji MacX MediaTrans z dożywotnią licencją na wszystkie przyszłe jego wersje.