Kilka miesięcy temu informowaliśmy Was, że Revolut planuje w tym roku wprowadzić do swojej oferty usługę Apple Pay. Najnowsze informacje potwierdzają ten fakt.

Grzegorz Ułan z Antyweb, przeprowadził wywiad z Kubą Zakrzewskim, pracownikiem Revoluta, który odpowiada za globalną ekspansję firmy. Jakub zapowiedział, że Revolut będzie oferował Apple Pay oraz Android Pay do końca tego roku i usługi te będą dostępne również dla Polaków. Co ciekawe, pytania związane z usługą Apple są najczęściej zadawanymi przez polską społeczność na forum Revoluta.

Dodatkowo Revolut prowadzi rozmowy z kilkoma polskimi bankami, aby móc zaoferować klientom prowadzenie pełnego konta bankowego w polskiej walucie - tak jak ma to miejsce w przypadku konta w Euro. O Revolucie możecie przeczytać również w naszym poradniku Usługa Revolut - z czym to „się je”.

Według ostatnich informacji, Bank Zachodni WBK prowadzi rozmowy z Apple na temat wprowadzenia Apple Pay do Polski. Osoby, które chcą już korzystać z usługi Apple Pay mogą to zrobić dzięki aplikacji Boon.

Źródło: Antyweb