Nieco ponad miesiąc temu informowaliśmy Was o koncepcie iPhone'a 8 zrealizowanym przez Martina Hajka. Holenderski grafik przedstawił kilka dni temu nowe wizualizacje wspomnianego wyżej urządzenia. Jego premiery można spodziewać się już w przyszłym miesiącu.

Na nowych grafikach Hejek przedstawił swój koncept iPhone'a 8 bazujący na licznych plotkach oraz doniesieniach. Kolejna porcja wizualizacji przedstawia nowego smartfona Apple w dodatkowych kolorach. Projektant zdecydował się na przedstawienie wariantu onyksowego, czarnego, różano złotego, złotego oraz srebrnego.

Osobiście zawsze wybieram srebrne lub biały smartfony – ostatnim czarnym modelem, jaki mialem, był iPhone 4s. Przyznam jednak, że biała tafla szkła w otoczeniu kolorowych ramek w ogóle mi się nie podoba. Mam więc nadzieję, że rzeczywisty produkt, jaki zaprezentuje niedługo Apple, będzie odbiegać od wizji Hajka.

Warto na koniec przypomnieć, że iPhone 8 ma zostać wykonany ze stali oraz szkła. Urządzenie zostanie prawdopodobnie wyposażone w ponad 5-calowy ekran OLED, system ładowania bezprzewodowego oraz kamerę pozwalającą na nagrywanie materiałów wideo w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Produkt ma trafić do sprzedaży później, niż miało to miejsce w latach ubiegłych. Wcześniej, bo możliwe że jeszcze we wrześniu, na sklepowych półkach rzekomo pojawią się iPhone'y 7s oraz 7s Plus.

Źródło: Martin Hajek