Eddy Cue kolejny raz w tym roku wystawił na aukcji charytatywnej w serwisie Charitybuzz możliwość zjedzenia z nim lunchu na terenie nowego kampusu Apple w Cupertino. Tym razem beneficjentem tej akcji będzie organizacja zajmującą się opieką i aktywizacją osób z autyzmem - Autism Movement Therapy.

Cena wywoławcza wynosiła 5 tysięcy, ale obecnie jest to już 15 tysięcy dolarów. Eddy Cue liczy, że uda mu się zebrać przynajmniej 50 tysięcy. Do zakończenia aukcji zostało 15 dni. Poprzednia, w której Cue zbierał fundusze na rzecz Fundacji Narodowego Stowarzyszenia Trenerów Koszykówki, zakończyła się wynikiem 225 tysięcy dolarów.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że osoba, która wygra aukcję, będzie mogła spotkać się Eddym na terenie nowego kampusu Apple w Cupertino już 1 sierpnia, choć oczywiście zwycięzca będzie mógł wybrać inny termin w okresie do 30 czerwca przyszłego roku. To oznacza, że większość prac na terenie nowego kampusu, jak i wewnątrz budynków powinno zakończyć się jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: Charitybuzz