Wczoraj wieczorem Apple udostępniło wszystkim użytkownikom Apple TV czwartej generacji możliwość zainstalowania drugiej wersji beta systemu tvOS 11. Poniższa instrukcja powinna pomóc Wam w bezbolesnym przejściu przez procedurę instalacji.

W celu przystąpienia do programu testowego należy odwiedzić specjalną stronę internetową Apple i kliknąć w niebieski przycisk Sing Up. Po podaniu swojego loginu i hasła do Apple ID będziemy mogli wybrać interesujący nas system – w tym przypadku tvOS. Kliknięcie w zakładkę Enroll Your Devices w górnej części witryny pozwoli nam zapoznać się z dodatkowymi szczegółami na temat bety.

W celu zainstalowania systemu tvOS 11 konieczne będzie zalogowanie się z użyciem Apple ID do przystawki Apple TV 4, a następnie przejście w ustawieniach do zakładki System oraz Uaktualnienia. Z menu po prawej stronie konieczne będzie włączenie opcji związanej z aktualizacjami wersji beta oprogramowania.

Aktualizacja systemu do tvOS 11 rozpocznie się automatycznie, jeżeli włączona została opcja samoczynnego przeprowadzania uaktualnień. W innym przypadku w ustawieniach będzie należało przejść do zakładki System, a następnie Uaktualnienia i ręczne aktywowanie procedury aktualizacji.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019