Jeżeli prowadzicie bloga, szczególnie poświęconego tematyce muzycznej, to być może dzielicie się ze swoimi czytelnikami utworami, które przypadły Wam do gustu. Ich listę można zaprezentować na przykład w postaci widżetu.

Na stworzenie widżetu pozwala nie tylko Spotify, ale także Apple Music. W przypadku platformy firmy z Cupertino jest to jednak dosyć skomplikowane – koniecze jest bowiem skorzystanie nie tylko z iTunes albo aplikacji Muzyka, ale też strony internetowej kalifornijskiej firmy.

W pierwszym kroku należy skopiować link do albumu albo playlisty z iTunes albo aplikacji Muzyka i przejście na stronę internetową Apple Music Toolbox. W tym miejscu możemy skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć album ręcznie albo wkleić skopiowany wcześniej link do pola tekstowego.

W następnym kroku wybieramy długość playlisty (szerokość jest regulowana automatycznie, dlatego w jej przypadku wyrażamy wartość w procentach), klikamy Preview Player o kopiujemy kod, aby wkleić go na naszej stronie internetowej czy też w innym miejscu.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019