W Apple Music dostępny jest już muzyczny film dokumentalny „Harry Styles: Behind The Album”, przedstawiający kulisy prac nad najnowszym albumem solowym byłego członka boysbandu One Direction.

NIe jestem fanem tego typu muzyki, zdecydowanie bardziej wolę ciężkie brzmienia, choć to co gra Harry Styles nie specjalnie mi przeszkadza (ot taki pop-rock). Nie zwracam Wam uwagi na samą muzykę tego młodego jeszcze artysty, ale na film dokumentalny, który moim zdaniem jest naprawdę godny polecenia.

Trwający 45 minut dokument to zarówno zapis nagrań ze studia, prac nad poszczególnymi utworami z jego solowej płyty, wywiadów z samym artystą, jak i migawki z życia całego zespołu muzyków i producentów podczas prac nad płytą i teledyskiem do jednej z piosenek.

Jeśli tego typu dokumenty muzyczne będą pojawiać się w Apple Music, to ja jestem na tak. Oczywiście, wolałbym zobaczyć filmy o innych, zdecydowanie bliższych mi artystach czy zespołach, np. o Rammsteinie, którego pełna dyskografia jest już dostępna w tym serwisie.