Już w czerwcu, podczas konferencji WWDC Apple niemal na pewno zaprezentuje nowe wersje systemów operacyjnych macOS, iOS, watchOS i tvOS. Zdaniem izraelskiego serwisu The Verifier nowa wersja tego ostatniego przyniesie m.in. osobne konta dla różnych użytkowników oraz funkcję Picture in Picture.

Według The Verifier, każdy z użytkowników Apple TV z tvOS 11 będzie miał do dyspozycji swój własny ekran startowy, z pobranymi i kupionymi przez siebie aplikacjami, będzie miał też dostęp do swojej biblioteki zdjęć w chmurze iCloud oraz muzyki w Apple Music. Jeśli tvOS 11 zyska tego typu funkcję, to wydaje się, że nic nie stanie na przeszkodzie, by znalazła się ona także w iOS 11 na iPadzie.

The Verifier wspomina także, że Apple TV wraz z wydaniem tvOS 11 zyska funkcję Picture in Picture identyczną z tą, jaka pojawiła się w iOS 9. Użytkownik będzie mógł zminimalizować odtwarzane wideo do niewielkiego okna położonego blisko krawędzi ekranu i jednocześnie korzystać z innych aplikacji. Nie będzie jednak możliwości wyświetlania na raz dwóch filmów.

Źródło: The Verifier


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.