Temat naklejek dla iMessage wrócił ostatnio za sprawą nowej reklamy iPhone'a 7 pod tytułem „Sticker Fight”. Nie uważam, by warto było opisywać każdy zestaw takowych, który pojawia się w App Store. Jednak o tym, który wypuścili twórcy Tweetbota, warto moim zdaniem wspomnieć w kilku słowach.

Mark Jardine, jeden ze współzałożycieli Tapbots, odpowiedzialny za design ich aplikacji, jest fanem motoryzacji. Na Twitterze chwali się czasami nowymi częściami do swoich samochodów, udostępnia też zdjęcia ciekawych jego zdaniem aut. Nic zatem dziwnego, że wydany przez Tapbots zestaw naklejek dla iMessage zawiera obrazki związane z motoryzacją.

stickershift

Znalazły się w nim naklejki prezentujące różne charakterystyczne przedmioty związane z motoryzacją, jak hamulec tarczowy, skrzynia biegów (manualna), kierownica, koło, tłok, świece, kontrolki paliwa, oleju, silnika, a także rysunki silnika czy amerykańskich znaków ostrzegawczych. W zestawie są też naklejki z narzędziami, których zwykle używa się przy naprawie samochodów, a także naklejki z popularnymi torami wyścigowymi.

stickershift

Za darmo dostępnych jest jedynie część naklejek. Odblokowanie wszystkich kosztuje 1,99 €.

Stickershift w App Store.