Pamiętacie Tiny Thief, świetną grę typu wskaż i kliknij, w której gracz sterował tytułowym małym złodziejaszkiem? Wyraźnie tym tytułem inspirowana jest gra Love You to Bits autorstwa studia Alike Games, która obecnie dostępna jest za darmo w App Store w ramach Free App of The Week.

Gracz wciela się w niej w postać odkrywcy kosmosu imieniem Kosmo, który traci swoją dziewczynę - robota. Zostaje ona zniszczona podczas katastrofy. Jej części zostały rozsiane po różnych planetach. Kosmo musi je odnaleźć i odzyskać.

Love You to Bits

W tym celu na każdej z planet musi wykorzystać różnego rodzaju przedmioty. Niektóre z nich musi połączyć, zanim je wykorzysta, inne wymieni na kolejne, albo na właściwą część swojej cybernetycznej dziewczyny. Każda z planet to jeden etap, a więc nowa łamigłówka do rozwiązania.

Love You to Bits

Zadania, grafika, włącznie z tym, jak narysowane są postacie, ścieżka dźwiękowa, wszystko to przypomina bardzo wspomnianą grę Tiny Thief. Łamigłówki nie są może specjalnie skomplikowane, są jednak równie wciągające, a sama gra równie klimatyczna i ładna.

Love You to Bits

Jeśli zagrywaliście się w Tiny Thief, to Love You to Bits może także przypaść Wam do gustu.

Love You To Bits w App Store za darmo