Kilka dni temu informowaliśmy, że według analityka KGI Securities – Minga-Chi Kuo – iPhone 8 ma zostać wyposażony w specjalny „obszar funkcji”, który będzie swego rodzaju odpowiednikiem panelu Touch Bar z MacBooków Pro. Na kanale Tech Driven Times pojawiła się wizualizacja takiego rozwiązania.

Na materiale, który można zobaczyć poniżej, widzimy koncepcyjny model iPhone'a. Charakteryzujące się wyjątkowo cienkimi ramkami urządzenie zostało pozbawione przycisku Home – jego rolę przejął ekran. W trakcie korzystania z aplikacji dolna część wyświetlacza pozwala na kontrolowanie rozmaitych narzędzi – zoomu w aparacie czy przycisków do sterowania odtwarzaczem.

Na temat ostatnich plotek dotyczączych przycisku Home i rozwiązań, jakie mają go zastąpić, rozmawiamy w dzisiejszym odcinku podcastu MyApple Daily. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o wszystkich doniesieniach tego typu oraz powyższej wizualizacji.

Patronite

MyApple Daily w iTunes Store.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019