W trakcie wrześniowej konferencji Apple zaprezentowało nie tylko iPhone'a 7, ale też najnowszą wersję swojego smart zegarka. Jak się okazuje, w najbliższym czasie mogą pojawić się w ofercie nowe wersje pasków przeznaczonych do wspomnianego wyżej urządzenia.

Zapasy magazynowe Apple Watcha S2 oraz wielu pasków na terenie Stanów Zjednoczonych są na wyczerpaniu, co może wskazywać, że w najbliższym czasie pojawią nowe wersje tych akcesoriów. Warto przypomnieć, że rok temu miała miejsce podobna sytuacja. W trakcie wiosennej konferencji Apple zaprezentowało nowe kolory pasków przeznaczonych do zegarka Apple Watch oraz obniżyło ceny samych urządzeń. Bardzo możliwe, że tym razem firma z Cupertino postąpi podobnie.

W polskim internetowym sklepie Apple dostępność zegarków oraz pasków nie wskazuje na braki. Na dzień dzisiejszy najszybsza dostawa zakupionych produktów przewidywana jest na najbliższy piątek.

Według ostatnich doniesień, prezentacja najnowszych smartwatchy nastąpi prawdopodobnie wraz z premierą tegorocznego telefonu Apple, czyli zapewne już jesienią.

Źródło: Macrumors