Ruszył właśnie w Polsce nowy kanał VOD o nazwie Showmax. Czy jego oferta będzie na tyle dobra, by konkurować z innym tego typu usługami?

Zaprezentowana dzisiaj oferta Showmax wydaje się dość atrakcyjna. Serwis wyraźnie skupia się na polskim widzu, oferując bogatą, jak na tego typu usługi, kolekcję polskich filmów. Już teraz dostępne są: Pitbull, Bogowie, Miasto 44, Służby Specjalne, Carte Blanche, Body/Ciało, Układ Zamknięty, Jesteś Bogiem, Pod Mocnym Aniołem, W Ciemności, Facet Potrzebny od Zaraz, Pani z Przedszkola. W następnych tygodniach i miesiącach pojawią się kolejne polskie filmy.

W Showmax prezentowane będzie także 20 nowych odcinków serialu Ucho Prezesa. Każdy nowy odcinek pojawiać się będzie w serwisie w każdy czwartek, a dopiero kilka dni później, bo w poniedziałek, trafiać on będzie na YouTube'a. Showmax zapowiada też kilka specjalnych odcinków Ucha Prezesa, które dostępne będą tylko w tym serwisie.

Showmax ma do zaoferowania zarówno filmy i seriale amerykańskie, jak i europejskie. Wsród seriali dostępne są m.in. Dr. House, Downtown Abbey, The Goodwife, Nurse Jackie, Californication, Incorporated, Channel Zero czy Dexter. Wspomnieć warto także o nowych tytułach, m.in. intrygującym Channel Zero - o chłopcu żywiącym się mlecznymi zębami, a także SS-GB - produkcji BBC, opowiadającej o agencie Scotland Yardu pracującym w Wielkiej Brytanii pod okupacją hitlerowską.

Są też całe kolekcje filmowe, m.in. filmy Woodego Allena, kolekcje filmów Mission Impossible, Transformers, Indiana Jones, Shrek, Ojciec Chrzestny, Tomb Raider czy Paranormal Activity.

To tylko niektóre z propozycji. Na konferencji prasowej zapowiedziano wiele nowych produkcji.

Showmax startuje od razu z funkcją pozwalającą na pobieranie każdego filmu i serialu na urządzenie mobilne, by móc obejrzeć go bez dostępu do internetu. Usługa dostępna jest m.in. poprzez aplikacje dla iOS, Androida, Apple TV i smart telewizorów.

Miesięczna opłata abonamentowa wynosi 19,90 zł. Użytkownik może wypróbować serwis za darmo przez 14 dni.

Patronite

MyApple Daily w iTunes Store.

Aplikacja Showmax dla iOS w App Store.