Wraz z rosnącymi pojemnościami dysków twardych w komputerach czy serwerach NAS, ale także pamięci masowych w urządzeniach mobilnych, coraz większy sens ma przenoszenie na nie całych kolekcji filmów z płyt DVD zanim, prędzej czy później, trafią do szafy lub piwnicy. Zadanie to znacznie ułatwia jeden z najlepszych ripperów DVD dla Mac - program MacX DVD Ripper Pro, który obecnie - z okazji świąt - można pobrać za darmo.

Big f5f492da 6550 4e21 9274 c641aa7b7fe3

MacX DVD Ripper Pro to program, który pozwala na wygodne i szybkie zgrywanie czy ripowanie płyt DVD lub obrazów ISO na dysk naszego Maca. Użytkownik może wybrać zarówno format pliku docelowego, jak i jego rozmiar. Może także wybrać urządzenie czy serwis internetowy (YouTube, Vimeo czy Facebook), dla jakiego przygotowany zostanie zgrany film.

MacX DVD Ripper Pro

MacX DVD Ripper Pro

MacX DVD Ripper radzi sobie także z różnymi zabezpieczeniami, pozwala też na zripowanie płyty razem z dołączonymi do filmu napisami. Wystarczy tylko wybrać urządzenie docelowe upewnić się, że wybrana jest właściwa ścieżka na płycie DVD (program zwykle wybiera tę właściwą), określić, czy chcemy ripować film z napisami czy bez i kliknąć w przycisk Run.

MacX DVD Ripper Pro

O MacX DVD Ripper pisaliśmy już na MyApple kilka razy. To bez wątpienia najlepszy tego typu program na rynku. Teraz z okazji świąt możecie pobrać go za darmo. Codziennie, do 5 stycznia 2017 roku do rozdania jest tysiąc darmowych kopi. Warto zauważyć, że płatna licencja na MacX DVD Ripper Pro kosztuje 59,95 dolara. Z okazji świąt możecie mieć ten program za darmo. Jedynym ograniczeniem darmowej wersji jest brak przyszłych aktualizacji. Możecie jednak skorzystać z promocji i taniej zaktualizować go do wersji, która otrzymywać będzie dożywotnie aktualizacje.

MacX DVD Ripper Pro

To z resztą nie koniec świątecznych okazji. Na podobnych zasadach do 5 stycznia rozdawany będzie program MacX MediaTrans i podobnie jak w przypadku MacX DVD Ripper Pro jedynym ograniczeniem darmowej wersji jest brak przyszłych aktualizacji.

MacX MediaTrans to jeden z najlepszych programów pozwalających na wygodne przenoszenie zdjęć, filmów, muzyki, a także e-booków, notatek głosowych czy podcastów pomiędzy iPhone'em, iPadem. komputerem Mac. Dzięki MacX MediaTrans nie musicie martwić się o właściwy format plików, program zredukuje także ich wielkość bez widocznej utraty jakości, czy obróci je w odpowiednią stronę (jeśli np. nagrywane były poziomo, a mimo wszystko zostały zapisane pionowo). Dodatkowo program pozwala używać iPhone'a, jak przenośnego dysku USB.