Według najnowszych informacji, AirPodsy nie są jedynymi słuchawkami Apple, których premiera została opóźniona. Jak donosi firma B&H Photo-Video, model BeatsX ma trafić do sprzedaży nawet trzy miesiące później niż pierwotnie utrzymywano.

Słuchawki AirPods miały trafić na rynek przed końcem października, jednak ich premiera prawdopodobnie nie będzie miała miejsca w tym roku. Apple pracuje bowiem nad rozwiązaniem problemu, który sprawia, że lewa i prawa słuchawka nie grają w tym samym czasie odtwarzanego dźwięku.

Osoby, które zamówiły u firmy B&H Photo-Video – oficjalnego sprzedawcy Apple – słuchawki BeatsX w przedsprzedaży, otrzymały wiadomość e-mail, w której zostały poinformowany, że ich premiera została opóźniona o dwa-trzy miesiące. Pierwotnie produkt miał trafić do pierwszych klientów tej jesieni, czyli przed 21 grudnia.

Obecnie nie wiadomo, czy Apple ma taki sam problem z BeatsX jak ze słuchawkami AirPods. Jeżeli tak, to prawdopodobnie oba produkty zadebiutują na rynku dopiero pod koniec lutego. To zła informacja dla wszystkich osób, które chciały dokonać ich zakupu przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Warto na koniec dodać, że BeatsX zostały wycenione na 679 zł i będą dostępne w kolorze białym oraz czarnym.


Aktualizacja, 13 grudnia 2016 r.

Według informacji przedstawionych na stronie internetowej Apple, słuchawki BeatsX będą dostępne w sprzedaży od lutego.

Źródło: MacRumors