Apple zmodernizowało webową wersję aplikacji Zdjęcia. Dostęp do niej jest na razie możliwy wyłącznie za pośrednictwem strony beta.icloud.com, ale prawdopodobnie już w najbliższym czasie trafi ona do stabilnej wersji serwisu.

Nowa wersja webowej aplikacji Zdjęcia otrzymała taki sam interfejs, jakim charakteryzuje się program Zdjęcia dla systemu macOS. Użytkownicy mogą więc zobaczyć podział fotografii na Albumy i Chwile, oznaczać wybrane materiały jako ulubione, a także udostępniać je znajomym.

Względem aplikacji Zdjęcia webowa wersja programu została pozbawiona wyłącznie funkcji edycji oraz korekcji. Co ciekawe, użytkownicy nowych MacBooków Pro wyposażonych w Touch Bar mogą odwiedzić serwis i zarządzać fotografiami z poziomu dodatkowego panelu w taki sam sposób, w jaki odbywa się to w komputerowej wersji programu.

Prawdopodobnie w ciągu najbliższych miesięcy nowa wersja webowej aplikacji Zdjęcia trafi do stabilnej odsłony iCloud.com. Zanim to jednak nastąpi Apple będzie musiało popracować nad płynnością działania nowego narzędzia, która pozostawia wiele do życzenia.


Aktualizacja 23 grudnia 2016 r.

Nowa wersja aplikacji Zdjęcia trafiła do stabilnej wersji serwisu iCloud.com. Mogą z niej korzystać wszyscy użytkownicy.

Patronite

MyApple Daily w iTunes Store.

Źródło: AppleInsider


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019