Już dziś wieczorem o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja nowych produktów firmy z Cupertino. Apple będzie transmitować na żywo to wydarzenie, ale niestety z oficjalnego streamu nie będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani.

Big 5373abce 89e6 4dc7 8ec0 b133e77566f9

Za pośrednictwem strony internetowej Apple prezentację będą mogli oglądać użytkownicy iPhone'ów, iPadów i iPodów Touch z systemem iOS 7 lub nowszym (Safari), a także posiadacze Maców z systemem OS X/macOS 10.8.5 lub nowszym (Safari 6.0.5 lub nowsza wersja). Ponadto transmisja zostanie udostępniona na Apple TV 4, a także Apple TV 2 i 3 z oprogramowaniem 6.2 lub nowszym, a ponadto będą mogli z niej skorzystać użytkownicy przeglądarki Edge zainstalowanej na Windowsie 10.

W przypadku innych rozwiązań, takich jak urządzenia z Androidem lub poprzednie wersje Windowsa, konieczne będzie skorzystanie z programu VLC. W pierwszym przypadku konieczne będzie wybranie z menu głównego zakładki Stream i wklejenie oraz zatwierdzenie następującego linku: http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/1609lijbsdfvoihbadfvohbsdfvljhb/m3u8/atv_mvp.m3u8.

Na komputerach z Windowsem będziemy musieli przejść w programie VLC do zakładki Media, a następnie do Open Network System i Network oraz wpisać link http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/1609lijbsdfvoihbadfvohbsdfvljhb/m3u8/atv_mvp.m3u8 i zatwierdzić go.

Jeżeli link ulegnie zmianie po starcie konferencji, to postaram się go jak najszybciej zaktualizować.

Zapraszamy na relację Live z dzisiejszej prezentacji. Aby być zawsze na bieżąco subskrybuj kalendarz wydarzeń Apple i MyApple.