Kilka miesięcy temu informowałem Was o paskach do Apple Watcha firmy Monowear. Wyroby tej marki przypadły mi do gustu i postanowiłem po raz kolejny sięgnąć po ich najnowsze produkty.

Skórzany pasek wykonany jest z wysokiej jakości skóry i został obszyty grubą nicią, dzięki czemu wygląda bardzo ładnie. W tej wersji opaski firma zdecydowała się zrezygnować z klasycznej klamry i w jej miejsce zamontowała mechanizm zatrzaskowy. Pomimo jego budowy użytkowanie paska jest bardzo wygodne i nie odczuwamy obecności nowego systemu mocowania. Sam zaczep jest na tyle mocny, iż nie musimy martwić się o samoczynne odczepienie. Model opaski dostępny jest w pięciu kolorach (czarny, czerwony, jasnokremowy, granatowy oraz jasnobrązowy). Adaptery zastosowane w pasku są wysokiej jakości, zostały idealnie spasowane z zegarkiem, dzięki czemu nie ma żadnych luzów i nie trzeba obawiać się przypadkowego rozłączenia. Dostępne są one w pięciu kolorach (złoty, różowe złoto, gwiezdna szarość, srebrny oraz błyszczący srebrny przeznaczony do stalowego Apple Watcha). Istnieje również możliwość wykorzystania adapterów do zamontowania własnego paska, ponieważ są one rozkręcane.

Skórzany pasek Monowear z Apple Watch - przód Skórzany pasek Monowear z Appl Watch - tył

Kolejną nowością w ofercie firmy Monowear jest specjalny organizer Monochest, w którym możemy zamontować ładowarkę do Apple Watcha oraz cztery paski. Zewnętrzna część obudowy została pokryta poliuretanowym materiałem, a jej wnętrze wyłożono mikrofibrą. „Serce” organizera zostało wytworzone z miękiego plastiku wraz z gumowymi uchwytami trzymającymi paski. Ciekawie wygląda specjalny otwór przez który widać ekran naszego zegarka. „Pudełko” idealnie sprawdza się w trakcie wyjazdów oraz w zaciszu domowym. Jeżeli zdecydujecie się na zakup organizera to należy pamiętać, iż w cenie 79$ otrzymacie wspomniane wyżej akcesorium oraz losowo wybrany pasek. Tak więc koszt samego organizera wynosi od kilku do kilkunastu dolarów.

Przód Monochest Wnętrze Monochest

Jeżeli szukacie pasków wysokiej jakości w dobrej cenie to po raz kolejny polecam Wam zakup produktów firmy Monowear. Dodatkowo firma oferuje teraz zniżkę 20% na wszystkie swoje paski, więc warto skorzystać. Przy okazji zalecam zakup organizera, który w swojej prostocie jest bardzo przydatnym dodatkiem do zegarka.