Od dłuższego czasu marka Native Union jest jedną z moich ulubionych firm produkujących akcesoria i dodatki dla urządzeń Apple - głównie z uwagi na świetne wzornictwo i użyte wysokiej jakości materiały. Jakiś czas temu pisałem o DOCK Lightning i kablach BELT Cable oraz KEY Cable - dziś zrecenzuję wam DOCK dla Apple Watch - czyli stację dokującą z tej samej linii.

Jak we wszystkich produktach Native Union całość jest bardzo estetycznie zapakowana i zawinięta w delikatny papier. W pudełku znajduje się broszura informacyjna oraz okrągła naklejka z logo.

Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne - Slate / Space Gray (opisywany), Midnight Blue / Gold oraz Stone / Rose Gold. Bardzo podobnie jak w DOCK Lightning, zestaw składa się z dwóch elementów - stabilnej, gumowej podstawy oraz w tym przypadku ciężkiego walca w którym umieszczamy ładowarkę.

Tak jak pisałem wyżej aby całość spełniała swoją funkcję wymagane jest umieszczenie oryginalnej ładowarki od Apple Watch'a w walcu, który wciskamy w gumową podstawę. Wszystkie elementy są dokładnie spasowane i nie ma tu mowy o jakichś niedociągnięciach. Miłym akcentem jest umieszczony w środku magnes, który mocno przyciąga do siebie dwa elementy.

Na wyróżnienie zasługuje możliwość ustawienia stacji dokującej w dwóch płaszczyznach - poziomej i pionowej. Z uwagi, że jestem posiadaczem stacji dokującej dla iPhone, korzystam w obu przypadkach z ustawienia poziomego i obie stacje stawiam przy sobie.

Moim zdaniem DOCK dla Apple Watch jest bardzo fajnym produktem. Dzięki niemu nasz Apple Watch jest stabilny podczas ładowania i dodatkowo świetnie prezentuje się na biurku czy innych meblach.

Więcej informacji na stronie producenta: www.nativeunion.com

Cena: 59.99 $