Marka Olloclip jest już dość znana wśród amatorów mobilnej fotografii, a szczególnie przez użytkowników iPhone'ów, bowiem najszersza oferta firmy skierowana jest właśnie do nich. W ostatnich czasach wszyscy uwielbiają fotografować i nagrywać filmy swoimi smartfonami, a wszystko przez coraz to lepsze kamery montowane do telefonów oraz masę przeróżnych aplikacji do obróbki, które dają naprawdę świetne efekty. Dzisiaj zrecenzuję wam dodatkowe obiektywy Active Lens dla iPhone'ów z serii 6 wraz z dedykowaną obudową Ollo Case.

O produkcie

W zestawie oprócz samych obiektywów dostajemy etui do przechowywania naszych obiektywów, dwa dekle na obiektywy, trzy kolorowe klipsy oraz smycz na szyję. Do dyspozycji mamy dwa zintegrowane obiektywy - pierwszy z nich to 2x Telephoto (dwukrotny zoom) a drugi to Ultra-Wide Angle (szerokokątny). Obudowy obiektywów są metalowe i osadzone w plastikowej nakładce, którą nasuwamy na naszego iPhone'a. Same obiektywy sprawiają wrażenie solidnych i dobrze wykonanych, jednak sposób ich mocowania nie został dobrze przemyślany i może zdarzyć się, że przesuniemy obiektyw palcem w trakcie robienia zdjęcia. Na pomoc przychodzi nam jednak obudowa Ollo Case, dzięki której wszystko trzyma się stabilnie i tak jak być powinno.

Obudowa Ollo Case jest wykonana z dość elastycznego tworzywa sztucznego, precyzyjnie wykonana i idealnie spasowana z telefonem - plastik dobrej jakości. Nic nie trzeszczy, wszystko fajnie się trzyma.

Zdjęcia

Poniżej wklejam zdjęcia wykonane iPhone'm 6 - zostały one specjalnie oznaczone:

  • A) Zdjęcie bez dodatkowych obiektywów
  • B) Zdjęcie z obiektywem 2x Telephoto
  • C) Zdjęcie z obiektywem Ultra-Wide Angle

A

B

C

A

B

C

A

B

C

C

C

C

C

Podsumowanie

Olloclip [Active Lens]https://sklep.myapple.pl/pl/p/Olloclip-Active-obiektywy-telefoto-i-Ultra-Wide-do-iPhone-77-Plus-OC-0000215-EU/3846) dla iPhone'ów z serii 6 to naprawdę fajny dodatek do naszego iPhone'a, jeśli lubimy fotografować i kręcić filmy. Zestaw w połączeniu z obudową Ollo Case znacznie poprawia komfort fotografowania a obiektywy dają nam niezwykłą frajdę i spore możliwości.

Więcej informacji na stronie producenta: www.olloclip.com

Ceny: Olloclip Active Lens for iPhone 6/6s/6 Plus/6s Plus: 99.99 Euro Ollo Case: 29.99 Euro


Pobierz aplikację MyApple  i czytaj wygodnie Magazyn MyApple