Rynek różnego rodzaju ochronnych pokrowców, etui, obudów dla iPhone'a jest bardzo mocno nasycony. Jednak znaleźć estetyczny, dobrej jakości produkt do naszego smartfona w cale nie jest tak łatwo. Kilka tygodni temu odkryłem luksusową, estońską markę Craftory, która specjalizuje się w produktach skórzanych. Okazało się, że w swojej ofercie ma również ciekawe akcesoria dla produktów Apple. Jednym z nich jest niżej opisywany Craftory Wirepouch.

Jakość materiałów

Myślę, że od jakości trzeba zacząć, bo to kluczowa kwestia dla marki Craftory. Firma założona przez trójkę przyjaciół w 2013 roku od samego początku stawiała na najwyższą jakość oferowanych produktów. Widziałem już wiele tego typu etui, ale żadne nie było wykonane z tak dobrej skóry (większość rynku to jednak produkty "skóropodobne"). Ciężko opisać to słowami. Skóra, którą używają do wszystkich swoich wyrobów pochodzi z garbarni Tärnsjö Garveri w Szwecji, która działa od 1873 roku. Oprócz głównego materiału jakim jest skóra warto zwrócić uwagę na mocne i precyzyjne szycia, która nie "puszczą" po miesiącu jak ma to miejsce w tanich futerałach.

O Produkcie

Craftory Wirepouch ma ciekawe rozwiązanie w kwestii wysuwania telefonu. Na dole w etui zostały wykonane dwa nacięcia. Dzięki temu możemy przycisnąć to miejsce palcem i telefon wysunie się do góry. Proste a zarazem funkcjonalne, bez zbędnych pasków itp.

Całość jest dobrze spasowana, telefon mocno trzyma się w środku i nie ma możliwości by się przypadkowo wysunął. Wewnętrzna część jest przyjemna i delikatna w dotyku, bez żadnych metalowych elementów łączeniowych co daje nam gwarancję, że telefon nie zostanie porysowany.

Etui dostępne jest w trzech kolorach: Czarnym, naturalnym i koniakowym.

Miłym akcentem jest estetyczne, dobrze zaprojektowane opakowanie przez co Craftory Wirepouch idealnie nadaje się na prezent.

Cena: 41 Funtów / Darmowa wysyłka na całym świecie

Więcej informacji na stronie producenta: www.craftory.com


Dla wszystkich czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszytkie akcesoria marki SPIGEN.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: spigen719 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

10% kupon ważny jest do 31 lipca 2019