Styczeń był miesiącem wyjątkowo intensywnym. W ostatnich trzech tygodniach, bo tyle minęło od wydania poprzedniego numeru naszego magazynu, miało miejsce tyle zdarzeń, że zdecydowaliśmy się przesunąć wydanie bieżącego numeru.

Znajdziecie w nim m.in. obszerną relację z naszej wizyty w prywatnym praskim muzeum Apple, będącym swego rodzaju świątynią Steve'a Jobsa. O kulcie Apple i Jobsa oraz typowych dla każdej religii relikwiach pisze w swoim artykule Max Pijanowski. Nie zabrakło też naszego własnego muzeum, w którym tym razem Jaromir Kopp wystawia iMaca G4. Z kolei Kinga Zielińska radzi, jak wykorzystać iPhone'a do robienia zdjęć produktów, które mają trafić na licytację w serwisie Allegro.

Nie ukrywam, że przesunięcie terminu publikacji związane było z artykułem, który otwiera bieżący numer, a w którym znalazło się kilka wspomnień o Piotrze "Kokosie" Kokosińskim.

W imieniu całej redakcji serdecznie zapraszam do lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 2/2016

Magazyn MyApple w Issuu


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019