Po świąteczno - noworocznej przerwie wracamy z nowym numerem naszego magazynu. To dobra okazja by podsumować rok miniony.

14 - tyle numerów MyApple Magazynu ukazało się w 2015 roku. Wspomnieć wypada jednak, że wystartowaliśmy dopiero w czerwcu. Każdy z numerów został pobrany średnio około 50 tysięcy razy. Rekordzistą był jednak numer drugi, który pobrany został niemal 70 tysięcy razy. Zaczynaliśmy w gronie kilkuosobowym, z biegiem miesięcy redakcja nieznacznie się rozrosła o kolejnych świetnych autorów. Mamy nadzieję, że rok 2016 będzie dla MyApple Magazynu jeszcze lepszy.

W najnowszym numerze znajdziecie sporo tekstów o iPadzie, w tym polemikę Maksa Pijanowskiego z artykułem Michała Masłowskiego opublikowanym w MyApple Magazynie nr 14/2015. Nie zabrakło także przewidywań, analiz czy też życzeń dotyczących najbliższej przyszłości, a także wspominek. Są też oczywiście recenzje i opisy oprogramowania. Czytelnicy zainteresowani wykorzystaniem iPada w studio muzycznym powinni zainteresować się wyczerpującą recenzją programu touchAble3 autorstwa Marka Gawryłowicza, a to przecież tylko niektóre z tematów poruszanych w najnowszym i pierwszym w tym roku numerze MyApple Magazynu.

Serdecznie zapraszam do lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 1/2016

Magazyn MyApple w Issuu