Do kalendarza redakcji MyApple na stałe wpisała się już jedna z największych imprez targowych na świecie, na której prezentowane są nowości ze świata elektroniki konsumenckiej, w tym komputerów, urządzeń mobilnych i wszelkiej maści akcesoriów - Consumer Electronic Show w Las Vegas.

Oferta produktowa jest bardzo szeroka: od drobnicy w postaci różnej maści baterii i selfiesticków, przez obudowy ochronne, akcesoria audio, wideo foto czy te łączące technologie z motoryzacją, po rozwiązania dla inteligentnego domu i internetu rzeczy. Swoje nowości prezentują także giganci, jak choćby Intel, który w styczniu zaprezentował bardzo ciekawą technologię RealSense.

I choć Apple tradycyjnie już nie uczestniczy od lat w żadnych imprezach targowych (ostatni raz wystawiało się na Macworld w styczniu 2009 roku), to jednak bardzo liczna grupa wystawców prezentuje na swoich stoiskach akcesoria dla komputerów Mac, iPhone'ów, iPadów oraz usługi skierowane do użytkowników tych urządzeń. CES licznie odwiedzają też pracownicy firmy z Cupertino.

Redakcja MyApple już jutro, 31 grudnia, wylatuje do Las Vegas, skąd będzie na żywo relacjonować zarówno same targi CES, jak i towarzyszące im inne wydarzenia.

Naszą relację możecie śledzić na:

oraz w serwisach społecznościowych, w których znajdą się także mniej oficjalne materiały z USA (zaczynamy od Sylwestra w Las Vegas):

Snapchat t0ma5z