Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, podobnie jak mikołajki. Niezależnie od tego, czy w grudniu dwa razy odwiedzi nas Święty Mikołaj, czy tylko raz w mikołajki (a w Wigilię zastąpi go Gwiazdor lub Aniołek), czy może 7 grudnia niektórzy z nas obchodzić będą Chanukę, przynajmniej część stanie przed dylematem, jakie prezenty kupić.Pobierz MyApple Magazyn nr 11/2015

Z lekkim, bo dwudniowym poślizgiem oddajemy Wam kolejny numer MyApple Magazynu, w którym postanowiliśmy pomóc Wam w tym wyborze. Najnowszy numer jest pod wieloma względami wyjątkowy. Jest nie tylko najbardziej obszerny, ale i poświęcony określonej tematyce - urządzeniom i akcesoriom, które mogą okazać się świetnym prezentem świątecznym. Przedstawiliśmy w nim zarówno produkty Apple, jak i konkurencyjnych marek. Znajdziecie w nim także wiele ciekawych artykułów poradnikowych, które - mamy nadzieję - pomogą Wam w wyborze nie tylko odpowiedniego iPhone'a, iPada, Maca, ale także różnego rodzaju akcesoriów. Dzielimy się w nim także z Wami pierwszymi wrażeniami z obcowania z iPadem Pro.

Serdecznie zapraszam do lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 11/2015

Magazyn MyApple w Issuu


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.