W pierwszy dniach, w związku z problemami z dostępem do aplikacji Filmy i niemożliwości ich wypożyczania w Polsce, nowe Apple TV spotkało się z dość powszechną krytyką. Pojawiały się opinie, że kupowanie tego urządzenia w polskich warunkach mija się z celem. Możliwość instalowania na tym urządzeniu aplikacji dać może dostęp do treści serwowanym także i polskim użytkownikom. Przykładem tego jest dostępny od dzisiaj program Filmbox Live.

Wiem, że pewnie wszyscy czekają na polskiego Netfliksa, jednak oferta sieci kanałów FilmBox jest i tak godna uwagi.

Filmbox Live

W aplikacji Filmbox Live za miesięczną opłatę w wysokości 4,99 € możecie znaleźć całkiem sporą liczbę filmów i seriali. Nie są to może najnowsze blockbustery, a wybór nie jest taki, jak w iTunes Store, no i nie znajdziemy tam House Of Cards, ale moim zdaniem za tę kwotę naprawdę jest co oglądać.

Filmbox Live

Cześć filmów i seriali dostępna jest w jakości HD, inne niestety w gorszej. Dodatkowo, poza filmami i serialami aplikacja daje dostęp do kanałów FilmBox, FilmBox Extra, FilmBox Family, Kino Polska i kilka innych.

Filmbox Live

Pewnie, że znajdzie się zawsze powód do narzekania, ale polscy użytkownicy Apple TV otrzymali właśnie dostęp do biblioteki filmów, seriali oraz kanałów telewizyjnych za stałą stosunkowo niewielką cenę.