Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zniżka studencka - pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 michau

michau
  • 436 postów

Napisano 11 grudnia 2006 - 13:28

Takie coś mnie trapi. Zamierzam kupić MB z 10% zniżką dla studentów. Co prawda sam studentem nie jestem, ale mam takowego pod ręką ;) ZTCW przy zakupie wystawiana jest imienna faktura - żeby sobie student w ciągu roku nie kupił więcej niż jednego japka. Słusznie. Czy w takim razie potem ten Mac jest "przypisany" do kupującego? Czy np. gwarancja (odpukać) nie będzie uznana, jeśli komputer do serwisu przyniesie ktoś inny? I jeszcze z innej beczki - czy do zakupionych teraz MBC2D jest kupon rabatowy na Leoparda? Czy ew. zniżka będzie przyznawana automatycznie za okazaniem "świeżego" dowodu zakupu? A może jej wcale nie będzie? Zapewne wiecie, jak było to przeprowadzone przy wejściu Tigera... Dzięki za odpowiedzi!

#2 heretique

heretique
  • 334 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 grudnia 2006 - 13:33

Myślę, że nie powinno być problemu, jeszcze nie spotkałem się, by poza kartą gwarancyjną i dowodem zakupu sprawdzano tożsamość reklamującego ;-) Ostatecznie weźmiesz studenta pod rękę i zaprowadzisz do salonu. Ja kuponu rabatowego nie otrzymałem żadnego, chyba trochę za wcześnie na to, skoro nawet jeszcze nie wiadomo kiedy ostatecznie się Leopard ukaże?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych