Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[PROMOCJE] Lista ciekawych ofert na oprogramowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
658 odpowiedzi w tym temacie

#26 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 26 listopada 2007 - 18:05

Ja proponuję zapisać się do newsletter'a MUPROMO. Codziennie dostaniecie mejla z promocją dnia. Niekiedy dają w ofercie software'owe ciasteczka!

#27 michaeel

michaeel
  • 286 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 01 grudnia 2007 - 12:05

Dziś na stronie http://maczot.com/ można zakupić program AppZapper za $6 !! program za grosze :)

//juz nie aktulane, wyprzedano wszystko

#28 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 01 grudnia 2007 - 22:32

Dla fanów gier:

* Enigmo 2
* Pangea Arcade
* Billy Frontier
* TabMeister
* Enigmo
* Cro-Mag Rally
* Bugdom2
* Runic
* Nanosaur 2
* Otto Matic

Cały zestaw za $49.99 (74% taniej, zwykła cena $194.50)
http://www.mupromo.com/

#29 heretique

heretique
  • 334 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 grudnia 2007 - 21:25

Rusza nowa promocja MacUpdate Promo

ForkLift - $29.95
RapidWeaver - 49.00
Swift Publisher - 44.95
Marine Aquarium - 19.95
Xslimmer - 11.95
MemoryMiner - 45.00
Yep - 34.00

a po osiągnięciu progów sprzedaży dojdą kolejno:

XMIND 2008 Pro - 299.95
iStabilize - 67.00
PulpMotion - 45.00


Cena za całość $49.00

Czy ktoś ma ochotę na samego RapidWeavera? proszę o kontakt :)

#30 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 04 grudnia 2007 - 21:49

Szkoda że nie ma promocji na CandyBar 3, zastanawiam się czy kupować :(

#31 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 23 kwietnia 2008 - 22:10

Jeśli ktoś jest zainteresowany słownikiem TranslateIt! zapraszam http://mojmac.pl/2008/04/21/konkurs-wygraj-translateit-do-zdobycia-trzy-licencje-wysmienitego-slownika/ Trzy licencje do oddania. Zabawa trwa do niedzieli (27.04).

#32 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 30 sierpnia 2008 - 23:11

Odgrzewam starego kotleta :D

Dziś w promocji:

Tidy Up!
HookUp
Alarm Clock Pro
Periscope
DEVONagent
Mellel
Norrkross Movie
Bookends
MacJournal
Contactizer Pro
LightZone

Wszystko w paczce za 49,99$ (dwa ostatnie czekają na odp. ilość pobrań)
MacUpdate Promo - Big discounts on Mac software every day.

#33 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 05 grudnia 2008 - 20:22

Promocja zimowa: MacUpdate Promo Holiday Bundle - Make 2009 the best year ever for you and your Mac.

W paczce znajdują się:
KeyCue
MacPilot
WhatSize
iVolume
RapidWeaver
LittleSnitch
MacGourmet Deluxe
VirusBarrier X5
Drive Genius
Default Folder X

#34 dorian

dorian
  • 311 postów
  • SkądLublin

Napisano 08 marca 2009 - 22:30

Za darmo trzy ciekawe aplikacje: Devonthink+Hyperspaces+Overflow

MacHeist TweetBlast!

#35 NUDisten

NUDisten
  • 14 postów

Napisano 26 maja 2009 - 20:21

Coś się znowu szykuje na MACUPDATE.COM (kto wie, może jakiś bundle):

"Something Big is coming...

Next week, we're kicking off our next big thing... sign up to receive an email notification when it's live, and score a copy of Koingo Software's $10 AirRadar utility for free in the process!"

AirRadar można dostać już teraz za friko (ściąga się po kliknięciu na sign up, a do rejestracji używa mejla podanego na macupdate). Mnie akurat nie jest potrzebne ;]

Zobaczymy, co dalej.

[url=http://www.macupdate.com/somethingbig.php]MacUpdate: Sign Me Up![/url]

#36 NUDisten

NUDisten
  • 14 postów

Napisano 28 maja 2009 - 17:47

Nowy bundle od MacUpdate

No i jest - nowy bundle od MacUpdate za $49.99:

[url=http://www.mupromo.com/]MacUpdate Promo Spring Bundle - A Great Bundle at a Great Price.[/url]

Bonus dla pierwszych 15,000 pobrań.

#37 darekpoznan

darekpoznan
  • 196 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań, PL

Napisano 26 września 2009 - 15:55

promocja weekendowa (25-09-2009) na programy firmy PARAGON - m.in. Paragon NTFS for Mac® OS X 7.0 z 39.95$ na 9.95$ - jedyny (wg. mnie) bezproblemowy sposób na obsługę NTFS na Mac OSX
Paragon Software Sale

#38 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 09 grudnia 2009 - 15:09

Pojawiła się nowa paczuszka: MacUpdate Promo Winter Bundle - A Great Bundle at a Great Price.
Path Finder
Socialite
Yep
Radio Gaga
GarageSale
DragThing
Speed Download
HealthNut
PCalc
Machinarium

#39 SebolNowy

SebolNowy
  • 273 postów

Napisano 01 maja 2010 - 17:56

Zniżka 25% na 1Password

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił tego bardzo dobrego manadżera haseł to przez najbliższe 60 dni jest okazja nabycia go za 75% normalnej ceny. Wystarczy wejść do sklepu przez ten link i dodać program do koszyka. Promocja obejmuje wersje Single i Family (pełne wersje)

Życzę udanych zakupów :)

#40 adilux

adilux
  • 28 postów

Napisano 17 maja 2010 - 17:08

Path Finder 5 - taniej o 5$ z kodem witam ! jeśli ktoś planuje zakup path findera to może skorzystać z 5$ upustu. Wystarczy podczas zamawiania programu poprzez menu path findera "kup path findera" wpisać kod TWEET510 jednocześnie mam dwie prośby: 1. czy znacie jakiś lepszy program od path findera ewentualnie jakąś tańszą alternatywę ? 2. mam propozycję aby zrobić przyklejony temat traktujący o promocjach na oprogramowanie pozdrawiam

#41 SebolNowy

SebolNowy
  • 273 postów

Napisano 17 maja 2010 - 18:02

1. Nie znam lepszego programu do zarządzania plikami. Używam PF już od wszesnej wersji 4 i nie wyobrażam sobie teraz abym mógł z niego zrezygnować i wrócić do Findera. Testował kilka różnych aplikacji zanim wybrałem właśnie PF. Jest podobny Fork Lift ale to jest raczej klient FTP z dodatkową opcją zarządzania plikami, tak jak go odebrałem podczas testów - aczkolwiek teraz chyba wychodzi niedługo jakaś nowa wersja i dużo tam mają zmienić. W każdym bądź razie dla mnie Path Finder zawsze będzie numerem 'one'

#42 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 17 maja 2010 - 19:01

@ adilux - taki temat już istnieje i tam przenoszę Twój wątek ;)

#43 Mr.P.

Mr.P.
  • 191 postów

Napisano 31 maja 2010 - 22:01

[Zniżka 25% na 1Password] Jest również promocja na wersje dla iphone. Mam pytanie związku z tym. Czy jeżeli zakupie wersje PRO na iphone to za wersje na maca w przyszłości również będę musiał zapłacić osobno ?

#44 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 01 czerwca 2010 - 23:04

zniżka na 1Password na wszystkie platformy. Polecam
Agile | Daring Sale!

50% OFF !!!!!!!

#45 Mr.P.

Mr.P.
  • 191 postów

Napisano 02 czerwca 2010 - 01:25

zniżka na 1Password na wszystkie platformy. Polecam
Agile | Daring Sale!

50% OFF !!!!!!!


Warto dodać, że promocja trwa do końca tygodnia. Co ciekawe jeszcze wczoraj była promocja na 25%, a teraz taka niespodzianka i zniżka na 50%.

#46 k-kolacz

k-kolacz
  • 26 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 04 czerwca 2010 - 16:04

Na złotówki, dziś wyszło: 69,15 PLN. Nice. Do prawdy mocna promocja - korzystajcie!

#47 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 lipca 2010 - 11:42

Nowa paczka:
MacFriendly - Amazing Bundle For Mac User

#48 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 lipca 2010 - 11:45

Ani jedna aplikacja z tego mi się nie przyda ;-) Shimo jest fajne, ale w SL dali obsługę Cisco VPN w systemie.

#49 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 03 września 2010 - 19:47

Myślę, że wiele osób się ucieszy:) Chodzi mianowicie o zniżkę 50% na CrossOver. Dostałem dzisiaj informacje od producenta, że do 10 września do godziny 23:59, można zakupić CrossOver o połowę taniej.

Wystarczy użyć tego kodu: NEWVERSION

Treść maila:

Hello,

I would like to take the opportunity to thank you for downloading a trial copy of our software CrossOver in the past. According to our database, it appears that you may have not purchased our product. Maybe our software didn't support the application(s) that you needed, or maybe you felt it may have been too expensive...At any rate, I would like to extend a unique opportunity to purchase CrossOver Mac Standard or CrossOver Mac Professional at at a discounted rate of 50% off. This is a one-time offer only available to trial users.

What makes this offer truly special is that in addition to the SPECIAL DEAL CODE, you will receive the most recent version of CrossOver, 9.1, which we have just released. This new release will give you better support on applications such as MS Office 2007 and it's macros, Quicken 2010, and many other Windows-based applications. To be clear, you get the discount and you get the latest version that we have just released.

If you are at all interested in purchasing CrossOver, please use the SPECIAL DEAL CODE that will save you 50% on CrossOver Mac Standard or CrossOver Mac Professional. This is a limited time offer to purchase CrossOver at a discounted rate, as this SPECIAL DEAL CODE will expire at 11:59 PM (Minneapolis, MN) on September 10th, 2010. If you are interested in purchasing CrossOver Mac follow these steps:

Go to CodeWeavers delivers Compatibility for Mac and Linux. Your Windows Mac and Linux CrossOver solution - CodeWeavers. Go to our web-store (7th tab under CodeWeavers logo). Select the version of CrossOver Mac you would like to purchase and add it to your cart. While in the cart screen (IT HAS TO BE THE CART SCREEN), enter the SPECIAL DEAL CODE: NEWVERSION in the Special Deal box to the right of the screen. Click on the update button, and complete your order. You will see the SPECIAL DEALS discount applied to the purchase price before you complete your transaction.

Please let me know if there is anything else I can do to assist or if you have any questions. Thank you once again for your continued interest.

Sincerely,

Chris Delzer
CodeWeavers
651.523.9320
cdelzer@codeweavers.com
CodeWeavers delivers Compatibility for Mac and Linux. Your Windows Mac and Linux CrossOver solution - CodeWeavers



#50 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 września 2010 - 13:37

Tylko dzisiaj program antywirusowy MacScan ZA DARMO! Link: MacScan Newsletter - Pirate Day and Security Awareness Month Celebration Savings!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych