Czary ekran po wymianie wyświetlacza [3G]
#1
Napisano 18 stycznia 2010 - 15:40
#2
Napisano 18 stycznia 2010 - 17:32
#3
Napisano 18 stycznia 2010 - 17:35
#4
Napisano 18 stycznia 2010 - 17:40
#5
Napisano 18 stycznia 2010 - 18:08
#6
Napisano 18 stycznia 2010 - 18:11
#7
Napisano 18 stycznia 2010 - 18:33
#8
Napisano 18 stycznia 2010 - 18:50
#9
Napisano 18 stycznia 2010 - 19:19
#10
Napisano 18 stycznia 2010 - 19:47
#11
Napisano 18 stycznia 2010 - 20:12
---- Dodano 18-01-2010 o godzinie 20:26 ----
Bootując iPhone'a z oryginalnym, rozlanym, połamanym i białym ekranem wszystko jest "OK".
Bootując z ekranem "nowym" działa, tak jak wcześniej, tylko wibracja/tryb wyciszony.
Bootując z oryginalnego ekranu mogę oryginalny wyświetlacz zmienić na "nowy", sam wyświetlacz działa w odpowiedniej pozycji, przestaje jednak chodzić, kiedy podłączam dwa dodatkowe kable (chyba głośnik i ekran dotykowy). Nie działa wtedy też ekran dotykowy.
Bootując z ekranem nowym i zmieniając ekran nowy na oryginalny ten oryginalny także nie działa.
Wgrany soft to 3.0, czy nie ma tu przypadkiem jakiejś protekcji przeciw pirackim częściom?
#12
Napisano 18 stycznia 2010 - 20:41
#13
Napisano 18 stycznia 2010 - 21:18
#14
Napisano 18 stycznia 2010 - 21:19
#15
Napisano 18 stycznia 2010 - 21:22
#16
Napisano 18 stycznia 2010 - 21:34
#17
Napisano 19 stycznia 2010 - 10:17
#18
Napisano 19 stycznia 2010 - 13:21
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych











