Czary ekran po wymianie wyświetlacza [3G]
#1
Posted 18 January 2010 - 15:40
#2
Posted 18 January 2010 - 17:32
#3
Posted 18 January 2010 - 17:35
#4
Posted 18 January 2010 - 17:40
#5
Posted 18 January 2010 - 18:08
#6
Posted 18 January 2010 - 18:11
#7
Posted 18 January 2010 - 18:33
#8
Posted 18 January 2010 - 18:50
#9
Posted 18 January 2010 - 19:19
#10
Posted 18 January 2010 - 19:47
#11
Posted 18 January 2010 - 20:12
---- Dodano 18-01-2010 o godzinie 20:26 ----
Bootując iPhone'a z oryginalnym, rozlanym, połamanym i białym ekranem wszystko jest "OK".
Bootując z ekranem "nowym" działa, tak jak wcześniej, tylko wibracja/tryb wyciszony.
Bootując z oryginalnego ekranu mogę oryginalny wyświetlacz zmienić na "nowy", sam wyświetlacz działa w odpowiedniej pozycji, przestaje jednak chodzić, kiedy podłączam dwa dodatkowe kable (chyba głośnik i ekran dotykowy). Nie działa wtedy też ekran dotykowy.
Bootując z ekranem nowym i zmieniając ekran nowy na oryginalny ten oryginalny także nie działa.
Wgrany soft to 3.0, czy nie ma tu przypadkiem jakiejś protekcji przeciw pirackim częściom?
#12
Posted 18 January 2010 - 20:41
#13
Posted 18 January 2010 - 21:18
#14
Posted 18 January 2010 - 21:19
#15
Posted 18 January 2010 - 21:22
#16
Posted 18 January 2010 - 21:34
#17
Posted 19 January 2010 - 10:17
#18
Posted 19 January 2010 - 13:21
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users











