Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dobra, chyba kupuję Szufelkę. Kilka pytań.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#26 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 24 sierpnia 2005 - 14:30

Tak czy siak, w PieCu (raczej) nie mam USB2.0 - jest to komp sprzed 5u lat.

#27 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 24 sierpnia 2005 - 15:47

to niepowinieneś miec problemów :) a jako ciekawosta powiem wam że w tym tygodniu wypuszczono programik dla Pegasosa za pomocą którego wżucamy muzyke do naszego iPod-a iPody robią się coraz bardziej popularne :D teraz już 3 platformy Apple, PC i aMiGa 8)

#28 PowerbookFiend

PowerbookFiend
  • 619 postów
  • SkądLandsberg/Stettin

Napisano 24 sierpnia 2005 - 22:29

Witam! Przymierzam się do zakupu iBook`a i wyczytałem coś parę postów powyżej ,że jest możliwa jakaś zniżka edukacyjna(chyba dobrze zrozumiałem??) w SAD. Jak ją zdoyć?? I ile wynosi w przypaku Ibook`a??

#29 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 24 sierpnia 2005 - 22:46

>>> iStudent - konto edukacyjne <<<

rabat to 10%

#30 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 sierpnia 2005 - 17:47

nie podawaj linkow ze stron apple bo onu maja sesje jakos szyfrowane czy cos w tym stulu i link sie nie sprawdza ;] proponuje usunac ten link...

#31 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 04 września 2005 - 16:55

kupilam sobie szufelke!!! :mrgreen: niestety zalapalam sie juz na nowy cennik... :|

#32 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 07 września 2005 - 20:22


kupilam sobie szufelke!!! Mr. Green


To ja też się pochwalę :P
Kupiłem sobie grabki :)
Gratis mają mi przysłać wiaderko, ale obawiam się, że takie z plastikową rączką (nie lubię takich, słabe są) :mrgreen: .

#33 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 08 września 2005 - 20:18

Szufla fajna, ale widziałem (chyba) lepszego plejerka...

Czekałem na nowe iPody, licząc na obniżkę cen starszych. Niestety Szufla 512MB dalej kosztuje "tylko" 360zł. Więc skoro przez dłuższy czas nic nowego nie wyjdzie, to postanowiłem wreszcie kupić Szufelkę.

Postanowiłem się jednak zorientować, jakie są parametry produktów konkurencji i przejżałem oferty Allegro.

209zł, 512MB, radioFM, dyktafon, LCD, 10h baterii, USB2.0, karaoke, plug&play - chyba najfajniejszy, choć słuchawki "wyglądają" średniawo...

309zł, 1GB, to samo

329zł - 512MB, to samo ale z KOLOROWYM EKRANEM do filmów i fotek

256MB - też kolorowy wyświetlacz

Jest jeszcze wiele, wiele innych ciekawych aukcji. Mam niecałe 200zł. Reszte pożyczę, dlatego cena JEST ważna. I dlatego ten świetnie wyposażony za 209zł jest dosyć ciekawą jak dla mnie ofertą. A za 50zł mniej niż iPod Shuffle dostanę 2x więcej pamięci i to co w innych odtwarzaczach konkurencyjnych, czyli LCD (aż tak nie ważne), radio (przydałoby się), dyktafon (mniej niż radio, ale też by się przydał...). Oglądanie fotek czy filmów to raczej ciekawostka, co można mieć za cenę Szufli.... Nie wiem, czy jakość dźwięku w tych odtwarzaczach jest na prawdę aż tak bardzo wyższa, że warto wydać o wiele więcej kasy za o wiele mniej...

#34 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 08 września 2005 - 21:31

shuffle i nic innego. kupisz szajs za 200zl i pozniej bedziesz sie z tym bujal :/ raczej "najlepszej" jakosci takie sprzety to nie sa :)

#35 EnderTKD

EnderTKD
  • 351 postów

Napisano 08 września 2005 - 21:42

shuffle i nic innego. kupisz szajs za 200zl i pozniej bedziesz sie z tym bujal :/ raczej "najlepszej" jakosci takie sprzety to nie sa :)


ja bym wolal wziac tego z q giga.moj kolega ma taki sprzet i dziala b dobrze przy czym sluzy tez jako dysk przenosny.

#36 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 09 września 2005 - 12:57

przeciez szufelka tez moze sluzyc jako dysk przenosny!

a tak na marginesie... co za ulga po latach noszenia sie z odtwarzaczem cd... tylko takie male cos dynda na szyi... :mrgreen:

P.S. widzieliscie nano ???

#37 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 13 września 2005 - 20:01

Powiem ci tak: ja miałem podobny problem rok temu, tylko potrzebowałem czegoś z dyskiem 20gb - wybrałem tańszego Philipsa, bo miał dyktafon od razu wbudowany, co dawało duuużą oszczędość (potrzebowałem dyktafonu). No i co??? Po pół roku zaczął się wieszać, żywotność baterii spadła dramatycznie i ogólnie nie sprawował się najlepiej. Dlatego Philips został sprzedany i od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem iPoda 20gb V generacji (kolor) - jest o niebo lepszy od Philipsa, no i fajniej wygląda. Moze nie ma co porównywac z szufelką, bo 20gb ma o niuebo więcej funkcji niż Phili a w szufelce jest sytuacja odwrotna, ale przynajmniej kupując Apple masz pewnosć dobrej jakości dźwięku, wykonania i żywotności sprzętu.

#38 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 13 września 2005 - 20:51

A zarysowania? Reeye i Code zgodnie twierdzą w innym temacie o tym, że jednak obudowy iPodów są wykonane dość kiepską techniką... Nadal nie mogę się zdecydować... Jak dla mnie to dość dużo forsy... A radio+dyktafon za połowę mniejszą cenę to oferta kusząca...

Ehh... tak nigdy się nie zdecyduję :x

#39 Dr.Logic

Dr.Logic
  • 278 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 13 września 2005 - 21:00

Re: Szufla fajna, ale widziałem (chyba) lepszego plejerka...

Czekałem na nowe iPody, licząc na obniżkę cen starszych. Niestety Szufla 512MB dalej kosztuje "tylko" 360zł. Więc skoro przez dłuższy czas nic nowego nie wyjdzie, to postanowiłem wreszcie kupić Szufelkę.

Postanowiłem się jednak zorientować, jakie są parametry produktów konkurencji i przejżałem oferty Allegro.

209zł, 512MB, radioFM, dyktafon, LCD, 10h baterii, USB2.0, karaoke, plug&play - chyba najfajniejszy, choć słuchawki "wyglądają" średniawo...

309zł, 1GB, to samo

329zł - 512MB, to samo ale z KOLOROWYM EKRANEM do filmów i fotek

256MB - też kolorowy wyświetlacz

Jest jeszcze wiele, wiele innych ciekawych aukcji. Mam niecałe 200zł. Reszte pożyczę, dlatego cena JEST ważna. I dlatego ten świetnie wyposażony za 209zł jest dosyć ciekawą jak dla mnie ofertą. A za 50zł mniej niż iPod Shuffle dostanę 2x więcej pamięci i to co w innych odtwarzaczach konkurencyjnych, czyli LCD (aż tak nie ważne), radio (przydałoby się), dyktafon (mniej niż radio, ale też by się przydał...). Oglądanie fotek czy filmów to raczej ciekawostka, co można mieć za cenę Szufli.... Nie wiem, czy jakość dźwięku w tych odtwarzaczach jest na prawdę aż tak bardzo wyższa, że warto wydać o wiele więcej kasy za o wiele mniej...


Po pierwsze to witam wszystkich .
Słuchaj na twoim miejscu nie kupowałbym takiego czegoś . Czemu kilka konkretnych wad :
- tandetny plastik nie taki jak na zdjęciu
- wzorowany jest na samsungach ale nie ma z nimi nic do czynienia
- filmy ?? Zapomnij też byłem napalony na to i co się okazało że naprawde musisz się męczyć żeby co dostrzec
Niestety w moim odtwarzaczu po noszeniu go z kluczami pękł plastik co nie powinno się zdażyć !
Jeśli potrzebny ci jest odtwarzacz z bajerami to możesz brać ale ostrzegam że z żywotnoscią tych zabawek jest różnie trafiają sie modele bez zarzutu i te kompletnie rozwalone [ tych niestety jest więcej ] .
Tak jak to mówią koledzy kupuj szufelke . Ja po dłuższym namyśle oddałem te coś dla brata i w tym momencie czekam na iPoda Photo 20GB fakt zapłace coś około 900zł [z USA] ale naprawde to jest klasa ,

Najlepiej dozbieraj troche kaski wstrzymaj się z kupnem kup szufelke bądz nano .

Pozdrawiam Marcin !

#40 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 września 2005 - 21:24

MacDada, mam nadzieje, że cały ten wątek jest tylko dla podkręcenia napięcia przed zakupem iPoda.
Z zarysowaniami można żyć a i obudowe można zakupić.

[ Dodano: 2005-09-13, 22:25 ]
http://www.myapple.p...opic.php?t=1480

#41 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 14 września 2005 - 11:23

Też chciałbym mieć taką nadzieję... ale chyba jednak zdecyduję się na iPoda Shuffle 512MB. Dzisiaj pogadam z tatą. (( BTW, najlepiej to chyba od Cortlandu, co nie? ))

#42 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 15 września 2005 - 00:09

A ja wpakowalem sie w Samsunga YP-U1 z 1 GB i wcale a wcale nie narzekam.
Jako zem minimalista (tak, wiem, zle to brzmi wobec 1 GB) to ani kolorowy wyswietlacz, ani wbudowane radio... Po prostu grajace ustrojstwo z dyktafonem w ktore zmiesci mi sie troche plyt i jeszcze miejsce na dokumenty zostanie.
Jakby kto chcial od razu kupowac to w MediaMarkt sobie leza.
Po 555 PLN, zdaje sie.

Krotki opis jet na engadget
http://www.engadget....34000620053110/

BTW, czy cos Wam przypomina? ;)

Dołączona grafika

#43 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 15 września 2005 - 05:43

Po 555 PLN, zdaje sie.

Drogie

BTW, czy cos Wam przypomina? ;)

Brzydkie

:wink:

#44 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 15 września 2005 - 12:23

fan a fanatyk to różnica - i ja akurat bym sobie Szufli nie kupił - z racjii stos. ceny do parametró i tego że blado wypada na tle konkurencji... Komputery to co innego. Ja w tym przypadku chcę mieć max za kasę jaką inwestuję. A z dośw wiem, że np. radio to jest świetna rzecz... Podobnie dyktafon :P (pozostaje pytanie o jakość tych odtw konkurncji :roll: ) P.S. To wszystko odnośnie Shuffle'a, jeśli chodzi o NANO - jak se go nie kupię, to chyba kogoś pogryzę... (poczekam tylko na obsł filmów i większą pojemność, a radio... a w d. mam radio!)

#45 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 września 2005 - 21:58

Warto jednak zauważyć, że jak na razie większość akcesoriów ipodowych nie współpracuje z nano.

#46 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 16 września 2005 - 15:06

Warto jednak zauważyć, że jak na razie większość akcesoriów ipodowych nie współpracuje z nano.

iPod Nano z tymi akcesoriami nie zmieściłby już się do kieszonki pierwotnie przeznaczonej do noszenia wiadomo czego ;)

#47 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 września 2005 - 18:15

To fakt, jednak też przestroga dla osób, które chciałyby sobie wymienić mini na nano, a posiadają już do niego jakieś dodatkowe akcesoria. Trzeba się ich pozbyć razem z mini.

#48 wbl

wbl
  • 28 postów
  • SkądKraków, Polska

Napisano 14 grudnia 2005 - 16:09

z innej beczki: Podobnie jak MacDada zastanawiam się nad zakupem Szufli. Nurtuje mnie jednak pytanie jak ładować baterie nie mając dostępu do komputera z USBem. Na allegro znalazłem ładowarki, które to na wyjściu mają coś na kształt USB i rzekomo mają służyć do ładowania odtwarzaczy mp3 itp. Ładowarka owa kosztuje koło 15-20 zł. Zatem mam pytanie czy taka allegrowa- 15 złotowa – ładowarka będzie dobra (tzn. czy naładuje mi Szuflę nie uszkadzając jej) ? Czy ktoś takiego wynalazku może używa? Czy jest on coś warty? Pytam, bo w moim przypadku możliwość ładowania NIE przez USB warunkuje zakup iPoda Shuffle. ::WBL::

#49 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 14 grudnia 2005 - 16:27

Mnie też to ciekawi, chociaż dochodze do wniosku, że aż na tyle muzyki nei słucham... więc nieco szkoda mi kasy na takie cudo ;)

wbl, podaj ten link do Allegro.

#50 wbl

wbl
  • 28 postów
  • SkądKraków, Polska

Napisano 14 grudnia 2005 - 16:34

coś takiego:
http://www.allegro.p...p?item=76612065




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych